Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Galaxy AI - használatban II.

(Témakör létrehozásának dátuma: 23-03-2024 10:30 AM)
122 Megtekintések
CsabaSz
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok ! 

 

A Galaxy AI bemutató sorozatom második részében, a bekarikázással keresés mikéntjét szeretném megmutatni. 

 

Maga a funkció a készülék bármely helyzetében elérhető, például ha valamelyik social media felületen látunk egy szimpatikus helyet, tárgyat, ruhadarabot vagy kiegészítőt, egy könnyed mozdulattal rá tudunk keresni és tovább is kattinthatunk arra az oldalra, ahol azt ve tudjuk szerezni. 

Ha épp úton vagyunk és ott találunk egy növényt, állatot, gyümölcsöt, a kamera bevonásával ezekre is rákereshetünk egy egyszerű bekarikázással. 

 

Előhozni, a home gomb vagy a navigációs sáv nyomva tartásával tudjuk. A kijelző beszíneződése után pedig már csak karikáznunk kell. 



Néhány példa, hogyan is néz ki akció közben: 

 

Ti hol tudnátok legjobban kihasználni ? 😁

8 Válaszok
aaronszopko
Explorer
Beállítások
Hasznos kis topic!
Kíváncsi vagyok, mi minden lesz majd még a jövőben az AI segítségével. Határ a csillagos ég!

Én például a címek bekarikázásánál is használom, egyből hozza a Google Maps-et, nem kell másolgatni stb.
Ismertebb épületeket is egyből adja, még egy irányítótoronyról is tudja, melyik reptéren van. Kevésbé ismert országzászlókról is könnyen megtudom, melyik országé. Meg persze számtalan másra is nagyon jól használható.
CsabaSz
Samsung Expert
Beállítások
Én is kíváncsian várom, hogy hova tovább még, mert rengeteg lehetőség van még az AI-ban szerintem.

Örülök, hogy vannak olyanok akik ki tudják használják ezeket a funkciókat. Köszi nagyon a tapasztalat megosztást !😊
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Nagyon hasznos funkció, de még nem állt rá az agyam/kezem az S24-en.
Mark V
Samsung Expert
Beállítások

Jó funkciónak tartom igaz szerintem ritkán használnám, de a plusz lehetőségeket mindig szeretem látni.

CsabaSz
Samsung Expert
Beállítások
Az való igaz, hogy idő mire hozzászokik az ember, mivel még nagyon friss. Én is csak pár alkalommal használtam eddig, néha csak úgy eszembe jut, hogy oh tényleg már ilyet is lehet😃
Mark V
Samsung Expert
Beállítások

Hasonlóan állok hozzá, igazából a google kép keresést is nagyon ritkán használtam szóval ezt se hiszem, hogy többet lenne :face-with-tears-of-joy:

0 tetszik
CsabaSz
Samsung Expert
Beállítások
Ezzel én is hasonlókepp vagyok. Meg jó tudni, hogy a lehetőség adott😁
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
igen, nekem sem jön még rutinból, pedig nagyon hasznos funkció
0 tetszik