Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

A20s

(Témakör létrehozásának dátuma: 31-07-2020 11:48 PM)
323 Megtekintések
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Samsung-Galaxy-A20s-jellemzők.jpg

 forrás: Samsung

 

Sziasztok!

 

Bemutatom nektek az A széria most megérkezett legújabb tagját az A20s-t!


Az A20s Specifikációi:

 

Kamerái:
Első kamera:
8 MP
Hátsó kamera:
13 + 8 + 5 MP

 

4000 mAh akkumulátor

 

Mik vannak még benne?:

 

gyorsulásmérő
iránytű
ujjlenyomatolvasó
giroszkóp


Az A20s Súlya: 183 g

 

Méretei:
63,3 x 77,5 x 8 mm

 

 

OSAndroid OS v9.0 (Pie)Lapkakészlet
Qualcomm Snapdragon 450CPUOcta-core 1.8 GHz Cortex-A53GPUAdreno 506

 

A 6,49 hüvelyk méretű 720 x 1520 px felbontású IPS kijelző

 

RAM 3 GB
Belső tárhely32 GB

 


Lássuk csak mit tud:

 

Nagyon jó választás annak aki szeret sokat és hosszan játszani, mert az erős Octa-core nyolcmagos processzor és a 3GB/4GB-os RAM nagy sebességgel kezeli a részletes grafikájú játékokat.

 

A 32/64GB belső memória és az akár 512GB külső memória bőven elég tárhelyet biztosít az élő közvetítésre, letöltésre és posztolásra.

 

A hármas kamerarendszer különlegessé teszi a pillantatokat a 13MP, 5MP Mélységérzékelő kamera és a 8MP Ultraszéles látószögű kamera segítségével.

 

A Mélységérzékelő kamera kiemeli a kép témáját, az Ultraszéles látószögű kamera pedig 120 fokos szögben rögzíti az emlékeket. Így a mindennapi dolgok tiszták és világosak maradnak.


Az Ultraszélés látószögű kamerával több minden fér a képekre. A 77 fokú szélés látószög és a 120 fokú ultraszéles látószög segítségével minden ráfér a képre, így nem hagy ki semmit az adott pillanatból.


Az 5 MP-es Mélységérzékelő kamera segítségével módosítani lehet a mélységet akár a fényképezés előtt vagy után.

 

A fejlett Mélységérzékelő kamera kiszűri a szükségtelen háttér részleteket, hogy a képek még profibbak legyenek. Ez a zajmentesség gyönyörű hatást biztosít!


Galaxy A20s 8 MP-es előlapi kamerája még elképesztőbbé teszi a szelfiket.


Galaxy A20s 4,000 mAh-es akkumulátor és a 15W Gyorstöltés technológia megfelelő energiát ad.

 

Ez nagyon jó akkor ha sokat utaztok és egy olyan készülékre akarjátok magatokat bízni amit csak este kell tölteni és egész nap kiszolgál benneteket és nem merülget le!

 


A Galaxy A20s hátsó ujjlenyomat-olvasója segít, hogy egyszerűen feloldhassuk készülékünket.

Arcfelismerés is van a telefonban.

 

Egyszóval nagyon jó kis belépő A szériás készülék lett!

 

Nektek hogy tetszik?

Láttátok már esetleg élőben?

Én a Media Marktokban már láttam és már kapható is ott! 

 

Szép hétvégét nektek!

 

Üdv.:
AnitaI

2 Válaszok
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Anita!

Szerintem abban a kategóriában, ahol versenyezni indult a készülék szerintem helyt fog állni. Én is megtekintettem a készüléket és pozitív csalódast kell az érzete, ha kézbe fogjuk. Tetdzok a nagy akkumulátor és a 3 kamera! Szerintem népszerű lesz hazánkban is!

Üdv. AndrasK

JozsefZs
Samsung Expert
Beállítások

Szia!

 

Jó kis belépő kategóriás készülék lett az A20s. Aki nem használja túl sok dologra a készüléket annak a legfontosabb igazából a nagy akkumulátor és az egyszerű kezelés. Ebben a készülékben minden ilyen benne van

0 tetszik