Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Kategóriák

(Témakör létrehozásának dátuma: 31-12-2020 11:38 PM)
249 Megtekintések
David_K
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok! 

 

Ma a Samsung Galaxy telefonok kategóriájárol beszélnék nektek röviden.

 

Az "A" széria: 

 

Jelenleg A20e, A20s, A31,A41,A51,A71 elérhetők.

Középkategóriás termékek. Azoknak ajánlom, akik nem szeretnének magas összeget költeni a telefonjukra, viszont szeretnék a mindennapokban a készüléküket megbízható társként kezelni. Social media, MS alkalmazások futtatására, hétköznapokra tökéletes termékek.

 

"S" széria

 

Minden év Január/Februárjában jelennek meg a Samsung legsikeresebb felső kategóriás termékei. Funckiókban többet nyújtanak az A szériánál, anyaghasználatban a premium jellemzi (üveg, fém). Jelenleg elérhető modellek: S10, S10+, S20 FE,  S20+, S20 Ultra 5G

 

"Note" széria:

Minden év augusztusában a Samsung bejelenti az aktuális év prémium kategóriáis telefonjait. Ezek a készülékek mindig "S pen" támogatással rendelkeznek. Jelenleg elérhető Samsung Galaxy Note készülékek: Note 10; Note 10+; Note 20; Note 20 Ultra 5G.

 

Ti melyik keszüléket használjátok? Mik a tapasztalaitok? 🤔

Egy boldogabb új évet kívánok mindenkinek!

 

Sziasztok,

 

Dávid

 

 

 

10 Válaszok
DoraCsanyi
Apprentice
Beállítások

Szia Dávid!

 

Nekem nagyon fontos lenne a fotózás a készülékekkel kapcsolatban, de nagyon el vagyok veszve. Te melyik készüléket ajánlanád viszonylag az "alsó" kategóriákban?

 

Köszi,

Dóri

 

 

 

 

 

David_K
Samsung Expert
Beállítások

Szia Dóri! 

 

Mennyi lenne az az összeg amit a termékre költenél?

DoraCsanyi
Apprentice
Beállítások

Szia!

Hát.. Maximum 150 ezer forint tudnék rá áldozni.

 

Köszi,

Dóri

David_K
Samsung Expert
Beállítások

Ebben az esetben az A71 készüléket javasolnám. :smiling-face: 

Átlagos felhasználásra tökéletesen megfelel. 😁 a hivatalos viszonteladói ára pedig 125 ezer forint.

0 tetszik
DoraCsanyi
Apprentice
Beállítások

Köszönöm szépen a gyors segítséget Dávid, sokat jelent. Mindenképpen utána nézek a terméknek. Amennyiben kérdésem akad, remélem készséggel állsz majd rendelkezésemre!

De addig is Boldog Új Évet Kívánok!

 

Köszi,

Dóri

David_K
Samsung Expert
Beállítások

Szívesen Dóri! 

 

Bármi kérdésed lesz fordulj hozzám bizalommal. BÚÉK! :smiling-face: 

0 tetszik
AnitaI
Samsung Expert
Beállítások

Szia Dávid!

 

Tök jó, hogy ezt a cikket megírtad, hasznos kis útmutató a Samsung telefonok világában.

 

Üdv.:

AnitaI.

0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások

Szia Dávid!

Köszi az összefoglalót. Az én cikkemben ezekhez a telefonokhoz találtok elírást is. Lentebb a Korzóban megtalálhatjátok. Én SamsumgGalaxyZ Flip 5g-t használok. Nagyon szeretem. 

Üdv. AndrasK

GyulusA
Samsung Expert
Beállítások
Reméljük, hogy idén is megmarad a Note széria és nem valósul meg az összeolvadásos pletyka.
0 tetszik