Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

A(z) Google alkalmazás állandóan leáll

(Témakör létrehozásának dátuma: 23-06-2021 01:05 PM)
925 Megtekintések
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Sziasztok!

Aki mostanában frissített a Google alkalmazás legújabb verziójára, az esetleg találkozhatott már a címben is említett hibaüzenettel. A probléma nem a ti készüléketekben van, sajnos porszem csúszott a tech óriásnál a gépezetbe.

Az alábbiakban felsorolom azokat a lehetőségeket, mellyel ezt a problémát megszüntethetitek. Fontos hogy amennyiben az első opció nem változtat a helyzeten, haladjatok tovább a következőre.

  • A telefon kényszerített újraindítása. (Tartsuk egyszerre lenyomva a bekapcsológombot és a halkítás gombot, ameddig a képernyő el nem sötétül. Amennyiben a készülék nem kapcsol be magától 1 percen belül, segítsünk neki a megszokott módon.)
  • A Google alkalmazás frissítéseinek eltávolítása (Beállítások➡Alkalmazások➡Google➡⋮➡Frissítések eltávolítása), majd az alkalmazásadatok törlése (Beállítások➡Alkalmazások➡Google➡Tárhely➡Tárhelykezelés➡Az összes adat törlése) és a készülék újraindítása. (Ezek után természetesen lehetőleg ne frissítsük az alkalmazást ideiglenesen. Az automatikus frissítést a Play Áruház➡Google➡⋮Automatikus frissítés helyen tudjátok kikapcsolni.)
  • A Google béta verziójának használata.
    (Play Áruház➡Google, keressük meg a "Csatlakozás a bétaprogramhoz" részt, majd nyomjunk a Csatlakozás gombra. Ezzel kapnunk kell újból egy frissítést az alkalmazáshoz (ha esetleg nem jelenik meg, zárjuk be és nyissuk meg újból a Play Áruházt), mellyel a 12.24-es verzió települ a készülékünkre. Ezek után pedig ajánlott a már említett módon az alkalmazásadatok törlése és a készülék újraindítása.)

Remélhetőleg a fentiek valamelyikével mindenképp segítségetekre tudtam lenni. 🙂
(Amennyiben mégsem, bátran írjatok ehhez a bejegyzéshez és kitalálunk valamit.)


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

5 Válaszok
TheMobilTrend
Pioneer
Beállítások

Összeomlott nálad is a Google?
Itt a gyors megoldás: 👀👇

- Beállítások, alkalmazások kezelése, Google, tárhelykezelés, összes adat törlése.

- Ezután a Play áruházban le kell frissíteni a Google alkalmazást.

- Így készen is vagyunk. 😊👍
(Egy újraindítás még nem árthat, ha biztosra akarunk menni.)

0 tetszik
KerLevi
Pioneer
Beállítások
Köszi hogy írtál róla, anyum reggel kétségbe volt esve hogy mi van a telefonjával, de most már legalább tudjuk hogy nem valami komoly gubanc volt.
Beállítások
Szia RozvM, tegnap nálam is összeomlott a Google... mindig azt írta ki a Google app állandóan leáll... három lehetőséget kínált fel : app bezárása, gyári verzió visszállítása,visszajelzés küldése. Mivel bezárni nem tudtam mert mindig feljött a figyelmeztetés,ezért én a gyári visszaállítást választottam. Tegnap ezt követően eltünt a google ikon a helyéről. Érdekes.
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Ez is egy megoldás, mint ahogy tankkal is lehet szöget beverni kalapács helyett. 😃

Play Áruházban milyen állapotban van a Google alkalmazás, ha rákeresel?


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Beállítások
Igaz, de néha hatásos,mint balkonkertemben is csak a drasztikus kártevőpusztítás marad. Ma például kegyetlenül halálos voltam a jó kövérre hízott zöldhernyókkal szemben,akik az én féltve dédelgetet növényeimet felzabálták. S , ezért ma megrágott leveleket kell a pizzámra rakni. Pedig lehetne dekoratív is az a pizza ,gyönyörű zöld levelekkel. Nos,ilyen az élet. Kérdésedre válaszolva, egy fotót próbálok mellékelni,ami választ add a kérdésedre. Nos, a google-t én álltalában keresésre s hírolvasásra használtam, de emiatt az eset miatt, arra találtam mást. S ,ha jól értelmeztem ,kevesebet is foglal,ami szintén öröm ennek a szegény öreg Note 8-nak. És,ha este olvasok híreket,akkor ott van a Free ! Hála érte ( szemeim védelme)! Nagyon jó így írni 🌞 Köszönöm a megoldás lehetőségeidet/tippjeidet.
Remélem,hogy ettől még működő képes marad az én drágaságom,az én öreg pajtim 😁. Köszönet s szép napot kívánok. Screenshot_20210624-084132_Settings.jpg