Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Volt-nincs messenger

(Témakör létrehozásának dátuma: 06-04-2022 03:07 PM)
168 Megtekintések
Icu67
Student
Beállítások
Sziasztok! Ma reggel kaptam egy biztonsági frissítést,késő délelőtt vettem észre,hogy a messenger alkalmazás teljesen eltűnt a telefonomról. Soha nem törlődött még semmim,rendszerfrissítéskor sem. Kicsit félve ugyan,de újratelepítettem. Minden beszélgetésem megvan. Járt már így valaki? Mi lehetett ez?

1 Megoldás


Elfogadott megoldások
Megoldás
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Bizonyos frissítések kompatibilitási okokból eltávolíthatnak/visszaállíthatnak alkalmazásokat vagy egyedi beállításokat, azonban a személyes adatokhoz sosem nyúlnak hozzá. Ettől függetlenül érdemes gyakran készíteni biztonsági mentést, ha esetleg valamiféle probléma adódna a szoftverfrissítés telepítése közben.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Megoldás megtekintése az eredeti bejegyzésben

2 Válaszok
Megoldás
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Bizonyos frissítések kompatibilitási okokból eltávolíthatnak/visszaállíthatnak alkalmazásokat vagy egyedi beállításokat, azonban a személyes adatokhoz sosem nyúlnak hozzá. Ettől függetlenül érdemes gyakran készíteni biztonsági mentést, ha esetleg valamiféle probléma adódna a szoftverfrissítés telepítése közben.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

Icu67
Student
Beállítások
RozvM köszönöm szépen!