Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Lezárt kijelzőn nincsenek felugró értesítések.

(Témakör létrehozásának dátuma: 28-08-2018 07:34 PM)
23809 Megtekintések
kisbodza
Journeyman
Beállítások

Ez az egy funkció hiányzik más gyártókéhoz képest(Iphone, Huawei, stb.) , mégpedig, hogy értesítés beérkezéskor ébressze fel a kijelzőt egy felugró ablakban és minden mozdulat nélkül el lehessen olvasni. (Az AOD, meg a tenyérelhúzás a közelségérzékelő felett, meg a világító szélek, meg a kijelző-, ill. vaku villantás is megvan, de ezek nem helyettesítik azt, hogy azonnal olvasható egy felugró ablakban az értesítés) Sok külső alkalmazást próbáltam, de egyikkel sem működik megfelelően. Pl. Floatify, Glimpse notification, Notify, stb.) Általában csak egy ikont jelenítenek meg, a szöveget nem. Erre szeretnék megoldást, köszönöm! 

23 Válaszok
Members_B9mxgF8
First Poster
Beállítások

Ez szerintem is egy nagy hiányossága a  Samsungnak! Nem is értem, hogy miért nem lehet ezt a problémát villámgyorsan megoldani. Rengeteget keresgéltem de eddig csak ezt az egy bejegyzést találtam ezzel kapcsolatban

 

0 tetszik
kaotikusKaiju
First Poster
Beállítások
A zárolt képernyőn belül menjetek rá az i-re (jobb felső sarok), és töröltem a gyorsító tár adatait. Nekem azóta működik a felvillanó értesítés, és a zárolt képernyőn mutatja a világító széleket.
0 tetszik
Henike45
First Poster
Beállítások
Itt is ugyanez. S24 ultra készüléknél. Többet várna az ember ennyi pénzért
0 tetszik
István1994
Voyager
Beállítások
Fura mert kollégámnak s24+ működik
0 tetszik