Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Nincs hálózat

(Témakör létrehozásának dátuma: 20-06-2021 11:20 PM)
510 Megtekintések
Rencsi88
Journeyman
Beállítások

Sziasztok! Samsung galaxy s10Lite telefonomon kb 2 órája nincs hálózat. Biztos,hogy a telefon rossz,mert más eszközben működik a kártyám,viszont más kártya szintén nem működik az eszközben. Van valami tippetek, mi lehet a gond? Előre is köszi!

0 tetszik
6 Válaszok
ThoMasZ87
Apprentice
Beállítások
https://www.imeipro.info az imei azonositod csekkold le az oldalon. Ha clean akkor lehet szoftveres hiba csak ha blacklisted akkor keresd fel akitol vasaroltad
Rencsi88
Journeyman
Beállítások

Köszi! Üzletben vettem, így 100% Clean. Ha szoftveres a hiba, akkor a gyári beállítások visszaállításán kívűl tudok tenni valamit? 

0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Hálózatbeállítások visszaállításával lehet próbálkozni még előtte, illetve másik SIM foglalattal a készüléken belül, ha rendelkezik vele és még nem tetted meg.

Egyébként mi is történik pontosan, ha megkapja a SIM-et a készülék? Meg kell adnod a PIN kódodat? Milyen ikonok jelennek meg pontosan az értesítési sáv jobb oldalán?

Mellesleg az "üzletben vettem" is elég tágas lehetőségeket jelent, főleg ha a sarki GSM boltról beszélünk.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Rencsi88
Journeyman
Beállítások

Extreme Digitalban vettem, de ennek ellenére lekérdeztem és clean. Hálózatbeállításokkal probálkoztam már. Kéri a pin kódot ,ha beteszem a kártyát, valamint ha nem teszem be kiírja, hogy nincs sim. Próbaltam ezt is. Annyit ír ki h "nincs hálózat". A jobb oldalon felül pedig van egy kör áthúzva. Azon kívül minden a szokásos. Köszönöm a segítséget. Úgy érzem, hogy szervíz lesz ebből.

0 tetszik
Tiborko
SuperStar
Beállítások

@Rencsi88 

Szia,

Sikerült csinálni egy gyári visszaállítást?

Rencsi88
Journeyman
Beállítások
Szia!Köszönöm az érdeklődésed,sajnos nem láttam,csak most.Igen,meg is oldódott a gond,viszont a rezgés funkció kiment a telefonbol.Neha halvany rezeg(100bol 1szer),de amugy semmi.(Beallitasokban pedig minden ezzel kapcsolatos aktív).Ugyh gyanítom,hogy még egy gyári visszaállítást kell csinálnom.
0 tetszik