Sluiten

What are you looking for?

annuleren
Resultaten voor 
Zoek in plaats daarvan naar 
Bedoelde u: 

Oorspronkelijke onderwerp:

Google Discover

(Onderwerp aangemaakt op: 18-12-2024 02:19 AM)
160 Weergaven
Atilay
Student
Opties

Hello,

I want to use Google discover as a media page on the homescreen of my samsung A42 5G but i do not get the option to.
I can set up samsung free, but everywhere i looked it up online it has shown that you can also select Google discover. I dont see that option but i do want to use google discover. The discover tab works in the Google app, and i have the Google discover option enabled in the app. 
Let me know what i can try to fix this!
My phone is fully updated and im using one ui 4.1
 
image

As you can see there is no option to select Google discover

 
 
Thanks
0 Likes
19 Antwoorden
dimitrivn
Apprentice
Opties

@MartijnK , 
ik heb een privé bericht gestuurd 😉

Note-20-Ultra
First Poster
Opties
Nog steeds niet opgelost blijkbaar
0 Likes
Ajay-A
Community Manager
Opties

Hallo @Note-20-Ultra ,

 

Goed dat je ons een bericht stuurt.  Wat ervaar je precies en wat heb je zelf al gedaan om dit te verhelpen?

 

Met groet,

Ajay

Community Manager
VanDuu
Apprentice
Opties
Hallo, ik heb m'n fold 4 geupdate naar 6.1.1. versie 14. Ik was gewend om naar rechts te snipen en Google discover te zien. Dat lukt na de laatste update niet meer. Als ik Samsung Free selecteer wel. Hellupp...
0 Likes
Ajay-A
Community Manager
Opties

Hallo @VanDuu,

 

Bedankt voor jouw bericht en feedback. Via de Samsung Members-app kan je het beste hier een foutrapport over indienen. Ga hierbij naar Ondersteuning ---> Feedback verzenden ---> Klik op het potlood icoon ---> Foutrapport.  Hiermee kunnen zij dit verder onderzoeken en nagaan of dit met een update kan worden opgelost, Wanneer dit met een update kan worden opgelost zal deze ook zo snel mogelijk worden uitgerold. Je kan ons gerust weer een bericht sturen met of het is gelukt en/of voor overige vragen.
-------------------------------
1. Reproduceer het probleem
2. Leg het vast op foto of video
3. Druk lang op het Samsung Members-pictogram op het scherm Apps en tik op Foutrapporten
4. Tik op OK in het pop-upvenster voor het verzenden van systeemloggegevens
5. Selecteer Symptoomcategorie
6. Beschrijf het probleem in detail, voeg de nodige screenshots/foto’s/video’s toe en druk daarna op verzenden.
7. Stuur tevens gelijk binnen 10 minuten na reproductie een foutrapport op met de bijbehorende logs. Tijdens het versturen van een foutrapport dien je de systeemlogs verzenden vakje aan te vinden. Zo krijgen we de logs binnen. 

 

Met groet,

Ajay

Community Manager
0 Likes
VanDuu
Apprentice
Opties
Hallo,

Naar de laatste software update kan ik Google Discover niet meer benaderen.
Ik was gewend om naar rechts te swipen vanuit mijn homescreen maar dat functioneert niet meer. Als ik Samsung Free selecteer werkt het snipen wel.

Graag oplossing. 

Grt VanDuu 
Ocetno
Journeyman
Opties
Same here
0 Likes
VanDuu
Apprentice
Opties
Ook vandaag weer een update ontvangen en geïnstalleerd in de hoop dat de "Google Discover" bug hersteld zou zijn.

Helaas peanutbutter
0 Likes
jonhdoe
First Poster
Opties
Ik heb hetzelfde probleem nog steeds..
0 Likes
The_Pixel_Guy
First Poster
Opties
Kom samsung, er zijn zoveel berichten hier over. Je maakt mij niet wijs dat er echt niemand binnen de girma is die dit nog niet heeft meegemaakt of nog steeds ondervind. Het internet staat er vol van dus het is een regelmatig terugkerend probleem helaas. Alle oplossing op internet werken helaas niet. Ook hier op de S23 ultra ook niet helaas. Een telefoon reset is wel een hele drastische oplossing. Zoveel slimme mensen bij samsung moeten dit probleem voor zovele nu toch wel gevonden hebben.

Graag een oplossing voor dit probleem namens alle gebruikers denk ik. Zou super zijn als we dit de wereld kunnen uithelpen.
0 Likes