Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

S22 Ultra problém vypadávání hovorů

(Téma vytvořeno: 24-03-2022 03:30 PM)
2102 Zobrazení
Jetra
Navigator
Možnosti
Bohužel se musím připojit k poměrně velké skupině uživatelů S22 Ultra, kteří mají velké problémy s příjmem GSM signálu a s vypadáváním hovorů. Problém je až téměř na hranici použitelnosti telefonu. Minimálně 1-2 x denně mám SMS o tom, že se někomu nepodařilo se mi dovolat, ukazatel signálu stále kolísá mezi 0 - 1 čárka (v místě, kde S21 Ultra bez problémů fungoval). Při jízdě autem mi každý hovor minimálně jednou vypadne, někdy i 3x za hovor. Druhá strana hovorů si často stěžuje na rušivý zvuk. Po do dnes nevylaďeném firmware Galaxy watch 4 je to další produkt, který je, bez dalších updatů, téměř nepoužitelný. Do teď jsem byl absolutně skalní fanda Samsung, který měl všechny prémiové modely telefonů i hodinek (včetně 2 nešťastných Note 7). Nyní jsem již opravdu dotčen tím, za co Samsung své zákazníky považuje.
0 Like

1 Řešení


Přijatá řešení
Řešení
Romik243
Explorer
Možnosti
Ahoj, mě to u S22+ taky dělá, že se lidi nedovalaji. Ale zapnul jsem jen 3G a 2G nastavení a lidi se dovolaji. Bohužel, net jede jen přes EDGE. No, taky se rozhodují, jestli mobil vrátit a nebo čekat na aktualizaci. Bohužel samsung mlčí 😒 😒 Vypnout prostě volte a LTE a volání funguje. Ale nadšený nejsem, je to zklamání.

Zobrazit řešení v původním příspěvku

0 Like
17 Odpovědi
Řešení
Romik243
Explorer
Možnosti
Ahoj, mě to u S22+ taky dělá, že se lidi nedovalaji. Ale zapnul jsem jen 3G a 2G nastavení a lidi se dovolaji. Bohužel, net jede jen přes EDGE. No, taky se rozhodují, jestli mobil vrátit a nebo čekat na aktualizaci. Bohužel samsung mlčí 😒 😒 Vypnout prostě volte a LTE a volání funguje. Ale nadšený nejsem, je to zklamání.
0 Like
Jetra
Navigator
Možnosti
Tak díky za typ. Skutečně po přepnutí na 3G/2G naběhne signál z 0 na 3 čárky. Je to sice šílené, ale snad to pomůže. Nicméně je to temný středověk za 38.000,- 😞
0 Like
Pavelstyx
Journeyman
Možnosti
Toto vše vyřešeno esim už na starém note 20 ultra s tím byli problémy, od té doby nemám problém ani na s22 ultra jsem stim neměl jediný problém telefon už mám 14 dní a využívám hovory pořád
0 Like
Jetra
Navigator
Možnosti
"Toto vše vyřešeno esim..." znamená prosím co?
0 Like
Maras86
Pathfinder
Možnosti
Že má místo klasické plastové SIM kartičky elektronickou e-sim. Používá se to nejčastěji v kombinaci se dvěma simkartami v jednom mobilu. Například jedna SIM na volání, druhá na internet. Nebo obě SIM na volání, třeba soukromé a firemní číslo.. Ale co tady čtu, tak ani e-sim neřeší problémy s voláním. Stačí si projít různá vlákna.
0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti
Máme oficiální vyjádření: R&D team připravuje opravenou verzi SW, která tyto problémy řeší. Prosím, uživatele, kteří mají problém s voláním, požádat o vyčkání na aktualizovanou verzi SW.

Verze aktualizace SW bude vydána prostřednictvím FOTA přibližně tento týden (může být zpožděna z interních důvodů).





Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Jetra
Navigator
Možnosti
Děkuji @Maras86 . Nicméně jsem již dlouholetý uživatel a fanda Samsung a tak již ztrácím optimismus. Držme si palce!
0 Like
Jirka77
Big Cheese
Možnosti

Já taky velký fanda a na plusku vše v pořádku. Síť t-mobile, zaplé VoLte a vše v klídku. Říkám jeden update a vše bude cajk.

Samsung Galaxy S22+
Galaxy Watch 4
Galaxy Buds+
Galaxy BudsPro
0 Like
Romik243
Explorer
Možnosti
Tak to jsou pozitivní informace. Díky za ně.
0 Like