Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Mobilinternet nem működik A7 (2018)

(Témakör létrehozásának dátuma: 29-03-2019 07:10 PM)
8586 Megtekintések
Balazs021
First Poster
Beállítások

Sziasztok

Tegnap frissitettem a telefonom( Samsung Galaxy A7 (2018)) android 9.0 ra azóta nem működik a mobilinternet funkció.Elötte tökéletesen működött ,nem az előfizetéssel van gond.

 

0 tetszik
26 Válaszok
MonikaSz01
Pioneer
Beállítások


Szia,

Ilyen esetben szükséges kipróbálni a SIM kártyát másik telefonban is, mert a kártya is okozhatja. Ha másik telefonban jól müködik a SIM, akkor az A7 készüléken végezz egy Hálózati visszaállítást: Beállítások-Általános kezelés-Visszaállítás itt a hálózati beállítások visszaállítása lehetőséget válaszd.

Üdv,
Mónika

0 tetszik
Kraivon
First Poster
Beállítások

Üdvözlet. Nekem is ugyan ez lenne a probléma. Használhatatlan a mobilinternet semmi nem tölt be. Megcsináltam a lentebb leírtakat és az sem segített. Jön rá valami javítás talán vagy milyen megoldás lehetséges még? 

0 tetszik
Balazs021
First Poster
Beállítások

Szia !

Én ugy tudtam müködésre birni ,higy a beállitásokban csak a 3G-t engedélyeztem a 4G -t érzékeli de nem működik vele 3G vel viszont tökéletes.Igaz ez részleges megoldás ,de legalább van net.

0 tetszik
Kraivon
First Poster
Beállítások

Szia. Megpróbáltam, de nálam így sem jó 😕

0 tetszik
Szilvia2
First Poster
Beállítások

A szoftverfrissítés óta (android pie) nem működik nekem se a telefonom, mobilnettel használhatatlan lett , lassú ,gyorsan merül az akkumlátor, és felforrósodik, a selfie funkciókat lebutították,az ikonok rondák. Én visszaállok az eredeti (android 8 ) szoftverre. 

0 tetszik
Kraivon
First Poster
Beállítások

Szia. Én is azt szeretném, csináltam gyári adatok visszaállítását de már az új szoftvert telepítette 😕

0 tetszik
Szilvia2
First Poster
Beállítások

Nekem holnap technikus fogja visszaállítani, a samsung  chaton kaptam egy időpontot, valószínűleg Odinnal .

0 tetszik
bkokavecz
First Poster
Beállítások

Sziasztok,

 

Ugyanez a problémám. A SIM kártyák másik készülékben megfelelően működnek, a hálózati visszaállítás nem segített.

0 tetszik
csoxi
Journeyman
Beállítások
Ugyaezzel a problémával krestem meg a Sansung Chat-et, alább a legfontosabb részletek:
Kitty
10:02:10Ebben az esetben javasolt a 4G hívást kikapcsolni a következő frissítésig ezt a Beállítások-Kapcsoaltok-Mobilhálózatok- 4G híváz menüpontokat követve van lehetősége megtenni.
10:02:48Ezt követően pedig tesztelni kell a készülék működését.
József Csokor
10:03:26Ha jól értem akkor a 3G-t válasszam?
Kitty
10:04:21Igen. Ez egy alternatív megoldás lenne amíg a következő frissítés megérkezik a készülékre.
József Csokor
10:05:39Igen így működik. Ez a frissítés mikor várható?
Kitty
10:06:05A fejlesztőink folyamatosan dolgoznak ezen, viszont pontos információval nem rendelkezünk ennek megérkezéséről.
10:06:13Viszont hamarosan meg fog érkezni.