op 10-04-2017 11:24 AM
Ik heb een laserprinter M2070W, draadloos werkend. Als ik een printopdracht geef wordt deze uitgevoerd, maar ik kan geen tweede document printen omdat de eerste printopdracht in de wachtrij blijft hangen. Ik moet dan steeds eerst de print spooler stoppen en bestanden verwijderen uit C:\Windows\System32\spool\printers. Dit moet toch anders kunnen?
op 11-04-2017 11:57 AM
op 11-04-2017 04:52 PM
Hi,
Ik werk met Windows 10. Ik heb de recente drivers eerder gedownload, maar nu nogmaals via jouw link. Maakt geen verschil.
Ik werk hier met 2 pc's die in verschillende vertrekken staan (werkkamer en studeerkamer). De printer werkt prima via de USB-ingang van de pc in de werkkamer. Om in de studeerkamer te kunnen printen heb ik een thuisgroep aangemaakt; ik moet dan wel de pc in de werkkamer aanzetten om een opdracht te kunnen geven (de printer te kunnen delen). Om dit te omzeilen heb ik de printer draadloos geïnstalleerd; in mijn printeroverzicht zie ik nu een printer met usb-koppeling en een printer die draadloos te bedienen is. Deze laatste heb ik in de studeerkamer als standaard geïnstalleerd, met de juiste driver. Ik kan printen, buiten de pc in de werkkamer om (staat niet aan), een eerste printopdracht geven maar geen tweede omdat de opdracht in de wachtrij blijft hangen.
Ik heb het gevoel dat ik iets simpels over het hoofd zie.
op 12-04-2017 11:39 AM
Hoi Miek, ik wil in dit geval graag Hulp op Afstand aanbieden. Een collega van mij zal dan van afstand meekijken op je computer en de nodige instellingen nalopen. Wellicht zien we hier inderdaad wat over het hoofd, wat makkelijk opgelost kan worden.
Sta je open voor zo'n afspraak? Dan ontvang ik graag een privébericht met jouw volledige NAWTE-gegevens en een voorkeursdag. De afspraak zal plaatsvinden tussen 18.00 - 21.00 uur.
op 13-04-2017 09:45 PM
Hi Tim,
Dank voor je aanbod, maar ik ben nogal terughoudend m.b.t. 'meekijken'. Ik heb hier wel mijn 'eigenschappen van de printer":
Delen: niet
Poorten: WSD-6b2ca461 ....., ondersteuning in twee richtingen ingeschakeld.
Geavanceerd: - altijd beschikbaar
- prioriteit 1
- stuurprogramma Samsung M2070 series
- afdrukdocumenten in wachtrij plaatsen en onmiddelijk beginnen met afdrukken
- documenten in wachtrij als eerste afdrukken
- geavanceerde afdrukfuncties inschakelen
- afdrukprocessor ssm4mPC (RAW)
Apparaatopties: printerstatus, gegevenstype: auto
op 14-04-2017 12:54 PM
op 16-04-2017 08:46 PM
Dag Tim, bijgevoegd schermafdrukken van printopdracht en wachtrij.
groet, Miek
op 21-04-2017 09:01 AM
Hey Miek,
Helaas kan ik hier te weinig mee. Ik ontvang graag een screenshot van de printer die je selecteert. Zowel bij de eerste als de tweede opdracht.
Kan je ook eens, na de tweede printopdracht, een keer Samsung Printer Diagnostics draaien?
Het zou een stuk eenvoudiger voor ons, als jezelf zijn, als we een meekijk afspraak inplannen! 9 van de 10 keer wordt het probleem hiermee opgelost.
op 23-04-2017 05:34 PM
Beste Bruce,
Het is okay om mee te kijken. Zeg maar wanneer het uitkomt; ik kan maandag overdag, diinsdagavond, woensdagavond en donderdagavond.
Groet, Miek
op 24-04-2017 04:51 PM