05-04-2021 10:22 PM - bewerkt 07-04-2021 07:04 PM
Goedenavond,
Ik heb Wireless Rear Speaker kit SWA-9000S aangeschaft naast mijn Cinematic Q-series soundbar HW-Q900T van Samsung. Echter krijg ik een vrij zacht geluid uit de speakers.
Kan iemand mij helpen om er voor te zorgen dat mijn Speakerkit naar behoren gaat werken? Welke instellingen zijnde juiste?
alvast bedankt!
Pieter van der Linde
op 08-04-2021 09:46 AM
Hi @Pieter,
Welkom op de Community.
Dit vraagstuk is al vaker aan bod gekomen op de Community.
Dat een Home Cinema apparaat of surround soundbar niet altijd surround geluid geeft met de achterste speakers, wil niet altijd zeggen dat het om een defect gaat. Sterker nog, het is praktisch nooit een defect. Het Home Cinema apparaat geeft alleen surround geluid als hij deze "opdracht" (metadata) krijgt van het bestand (film/serie) dat wordt afgespeeld! Er kunnen meerdere redenen zijn waarom het surround apparaat surround niet afspeelt:
op 26-05-2021 08:58 PM
Hallo Pieter,
Wat een oplossing zou kunnen zijn, een paar actieve luidsprekers aansluiten via een level covertor. 🤔