Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zdjęcia z chmury

(Temat utworzony: 24-02-2019 06:25 PM)
1651 Wyświetlenia
Damian667
Navigator
Opcje

Czesc man nowego   s8 I p.o. zalogowaniu do konta google w mojej galerii nie pojawiły she zdjecia z chmury z poprzednich urządzen, tylko jskies 70 z kilku tysiecy. Jaki moze byc problem?

W chmurze drobbox jak i w google zdjecia wszystko jest ale na telefonie w galerii nie. Na poprzednich telefonach gdy logowalem sie w google, zdjecia automatycznie pojawialy sie w galerii.

0 Like
4 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Damian667 poczekaj chwilę być może telefon musi zasać informacje.

Czy sprawdzaleś w chmurach używając przeglądarki, czy te zdjęcia faktycznie tam są?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Damian667, miałem kilka telefonów z systemem Android i zdjęcia z takich usług jak Samsung Cloud, Dysk Google czy Microsoft OneDrive nigdy nie były kopiowane na telefon po zalogowaniu się na wybrane konto. Zdjęcia i filmy mogą zostać przywrócone, ale z kopii zapasowej. Nie wyobrażam sobie żeby telefon synchronizował zdjęcia z chmury np. z ostatnich dziesięciu lat. Zdjęcia w każdym momencie możesz podejrzeć w odpowiedniej aplikacji tj. Zdjęcia (Google) czy Dropbox.


0 Like
Damian667
Navigator
Opcje

Dwa telefony do tyłu i dalej miałem flagowce od HTC i zawsze po logowaniu do konta HTC i Google wszystko mi wracało. Ostatnio miałem nota8 i przekopiowalem wszystko z u11  niestety nota mi skradziono w Tajlandii. Mimo to na nocie miałem zrobioną kopię zapasową. Po jej przywróceniu wróciło tylko kilkadziesiąt zdjęć z różnych lat, bez ładu i składu. Mozyka wszystko a zdjęć tylko może kilka procent. 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Damian667, być podczas logowania do konta na telefonie HTC automatycznie była przywracana kopia zapasowa i dlatego wszystkie zdjęcia pojawiały się w Galerii. Niestety nie posiadam takiego telefonu więc nie mogę się do tego odnieść. Powyżej już napisałem na jakiej zasadzie działa to w telefonach Samsung. Podejrzewam, że Twoje zdjęcia są bezpieczne i znajdują się w chmurze Google. Zaloguj się do usługi Zdjęcia Google i sprawdź.


0 Like