Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usypianie aplikacji s9+

(Temat utworzony: 16-03-2019 12:53 PM)
8797 Wyświetlenia
AjaxFox
Journeyman
Opcje

Witam. Jak usypiac wszystkie aplikacje w tle w s9 plus. W s7 klikalo sie baterie i "uspij wszystkie aplikacje".

0 Like
Przejdź do rozwiązania
15 Odpowiedzi
Maciej_Wyżgowski
Apprentice
Opcje

Funkcja automatycznego usypiania aplikacji jak najbardziej działa, gdy była włączona, to po jakimś czasie wyłączała mi radio internetowe oraz Endomondo (na przykład w trakcie treningów rowerowych). Mam jednak pytanie co do wykluczenia aplikacji z auto usypiania, nie widzę już takiej możliwości. Czy może jest gdzieś zaszyta głęboko w ustawieniach?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Maciej_Wyżgowski nie mam pod ręką S9, ale w S10 opcja wyłączenie aplikacji z trybu uśpienia znajduje sie w tym samym oknie co ustawienia automatycznego i ręcznego dodawania do uśpionych.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Maciej_Wyżgowski, W Androidzie 9 Pie nie ma funkcji wykluczania aplikacji z usypiania.


Maciej_Wyżgowski
Apprentice
Opcje

Ale to wyłącza całkowicie usypianie dla wszystkich aplikacji, a ja szukam możliwości wyłączenia tego dla konkretnych apek. Jest za to opcja odwrotna - ręczne dodawanie apek do uśpionych, co jest mniej wygodne przy kilkudziesięciu zainstalowanych. Pamiętam, że na S8 z Androidem 8 była taka możliwość.

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Maciej_Wyżgowski, Tak jak napisałem, nie znajdziesz tej funkcji w Androidzie 9. W Oreo ta funkcja jeszcze była, potem ją usunęli, a teraz wraz z Androidem 10 powróciła :smiling-face:

 

Android 8 OreoAndroid 8 OreoAndroid 9 PieAndroid 9 PieAndroid 10 BetaAndroid 10 Beta


Maciej_Wyżgowski
Apprentice
Opcje

To dobra wiadomość 😊

0 Like