Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwanie kopii zapasowych z google one

(Temat utworzony: 21-08-2023 07:57 PM)
1783 Wyświetlenia
bartek000
Pioneer
Opcje
Witam porobiłem dużo kopii zapasowych w Google One i nie wiem jak usunąć jak wchodzę to widnieją apk ustawienia telefonu i nawet są te telefony co ich już od dawna nie mam ,i chce zrobić porzadek 

7 Odpowiedzi
bartek000
Pioneer
Opcje
Poszukałem nie wiem czy to będzie to
Usuwanie usługi google
I poniżej są apk i jest Google One usun dane z Google One ?
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Musisz zaczekać na podpowiedź od użytkownika, który korzysta z kopii zapasowych w Google One.


OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@bartek000, kiedyś też nad tym się zastanawiałem i nie znalazłem sensownej odpowiedzi. Osobiście poradziłem w ten sposób, że wyłączyłem robienie kopii zapasowych przez Google One, a wtedy ponoć automatycznie usuwają się wszystkie wcześniejsze kopie zapasowe.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

bartek000
Pioneer
Opcje
I kopie zapasową zapisywać na kartę pamięci?
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@bartek000, można w ogóle skorzystać ze Smart Switch, moim zdaniem, bardzo wygodne. Tu znajdziesz różne możliwości na zrobienie kopii zapasowej: https://eu.community.samsung.com/t5/aplikacje-i-us%C5%82ugi/poradnik-kopia-zapasowa-czym-jest-i-jak-...


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

PatrykPred
Hotshot
Opcje
Kopie zapasowe można usunąć po wejściu na dysk google.poprzez przeglądarkę, później klikamy z lewej w słupku miejsce na dysku i na górze po prawej powinna być opcja kopie zapasowe, tym będą wszystkie jakie są zrobione
0 Like