Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Synchronizacja Samsung Notes

(Temat utworzony: 22-10-2020 05:50 PM)
1218 Wyświetlenia
Rodotka
Apprentice
Opcje
Hej!

Czy ktoś z Was miał problem z synchronizacją udostępnionych notatek Samsunga? Znajomy udostępnił mi notatkę, a kiedy ją przerobiłam (dodałam zaledwie kilka podpunktów i zmieniłam kolor czcionki) i z niej wyszłam, przy notatce pojawił się wykrzyknik i informacja o błędzie synchronizacji (widoczne na printscreenie). Potem nie mogłam już nawet edytować notatki, tylko pobrać ją na urządzenie i mieć do wglądu bez możliwości zmian. Dodam jeszcze że mamy na bieżąco aktualizowane wersje aplikacji. 



image


0 Like
15 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Jeżeli problem występuje z każdą udostępnioną notatką to pozostaje zgłosić błąd za pomocą aplikacji Samsung Members i poczekać na odpowiedź.


Rodotka
Apprentice
Opcje
Właśnie nie z każdą, niektóre są przesyłane. Jak ja udostępniam to komuś działają, ale kiedy ja otrzymuję i wprowadzę zmiany - u drugiej osoby się nie wyświetla, a u mnie pojawia się wspomniany wykrzyknik i błąd.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Mimo wszystko warto zgłosić ten błąd za pomocą aplikacji Samsung Members. Poczekajmy również na informacje od pozostałych użytkowników, którzy korzystają z funkcji udostępniania notatek.


staRscream22
Journeyman
Opcje
Witam. Posiadam note 20 ultra. I bardzo często korzystam z notatek odręcznych jak i pisze odręcznie w kalendarzu. A że chciałbym kupic galaxy taba moje pytanie brzmi, czy wszystko co odręcznie napisze np w kalendarzu w note będę miał w kalendarzy galaxy taba?
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@staRscream22  Witam

Tak notatki zapisane w kalendarzu samsung będą widoczne również na tablecie, tak samo kalendarz google


0 Like
staRscream22
Journeyman
Opcje
Super. Dzuekuje za odpowiedź
0 Like
Bipsztal
First Poster
Opcje
u mnie w aplikacji notatki wszystko się synchronizuje ładnie, ale w kalendarzu na s23 nie widzę ręcznie pisanych notatek z tab s8Screenshot_20230226_115620_Calendar_1000000603_1677409218.jpg
0 Like
FG_Test23
Black Belt 
Opcje
Od jakiegoś miesiąca mam problem z synchronizacją notatek pomiędzy Smartfonem a GalaxyTabem.

Próbowałem wszystkiego co znalazłem na różnego rodzaju forach w tym zagranicznych. Wylogowalem się z konta Samsung na jednym z urządzeń jak I zmieniałem ustawienia notatek, synchronizację w chmurze I wiele innych. Niestety wciąż nie mogę wykonać synchronizacji notatek z smartfona na tablecie, więc tutaj pytanie do was czy wiecie co z tym zrobić?

Zakładam, że coś pominąłem i z tego powodu nie mogę tego zsynchronizować. Podkreślę, że nie będę bawić się w resetowanie urządzeń ani zabiegi usuwające niepotrzebne pliki z urządzenia, przynajmniej do momentu aż nie będę miał problemów z jakas większą funkcją.
0 Like
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, jeśli nie chcesz wykonywać zabiegów typu Wipe Cache Partitions Repair Apps czy reset, to możesz jedynie spróbować odinstalować aplikacje na urządzeniu i jeszcze raz się zalogować