Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z Transkrypcją w dyktafonie 😅.

(Temat utworzony: 09-04-2024 08:37 AM)
35 Wyświetlenia
FG_Test23
Black Belt 
Opcje
Hejka 😃

Mam może i głupie pytanie, ale pojawił się leciutki problem z dyktafonem. Transkrypcja tekstu jest utrudniona i niemożliwa po nagraniu danego głosu. Dopiero po ręcznymi zaznaczeniu nagrania w liście można to zrobić.

No i problem jest taki, że ja nie mogę zobaczyć tekstu. Nie mogę w żaden sposób tego sprawdzić. Szukałem wielu opcji i dalej nic.

Nie chciałbym usuwać danych z dyktafonu bo mam tam nagrane dla mnie bardzo istotne rzeczy i musiałbym je przenosić z pomocą Quick Share, a to

image


image




image


0 Like
6 Odpowiedzi
PatrykF
Expert
Opcje

@FG_Test23 To znaczy, że mowa jest niewykrywana. Obawiam się, że jedynym sposobem może być włączenie tego wywiadu na jakimś innym urządzeniu (na przykład komputerze) i nagranie go raz jeszcze poprzez telefon. Będzie to miało negatywny wpływ na jakość audio - ale przynajmniej będzie do tego jakaś transkrypcja.

FG_Test23
Black Belt 
Opcje
Problem jest tylko taki, że przy starszych nagraniach, w których Transkrypcja została wykonana, ten problem dalej występuje. Kilka dni temu pięknie tekst był widoczny, a teraz daleki podgląd tekstu a po wejściu w plik audio tekstu już nie widzę
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@FG_Test23, nikt wcześniej czegoś takiego nie zgłaszał, próbowałeś klasycznych rzeczy typu ponowne uruchomienie czy czyszczenie pamięci cache?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Rozwiązanie
FG_Test23
Black Belt 
Opcje
Właśnie rozwiązałem problem, jak się okazało to wystarczyło odinstalować i zainstalować ponownie aplikację. Z początku się tego bałem bo myślałem, że usunięte zostaną nagrania, ale na całe szczęście, tak się nie stało. Oczywiście wcześniej na wszelki wypadek i tak zgrałem sobie te pliki na tablet.

Zaznaczę jednak, że niczego nie robiłem tam w ustawieniach.

Godzinę wcześniej zrobiłem transkrypcję, a godzinę później pojawiło się takie coś i kilka dni się z tym męczyłem 😅.
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@FG_Test23, czasami sprawdza się zasada zaczynania od najprostszych rzeczy. 🙂


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

FG_Test23
Black Belt 
Opcje
Zgadza się 😅. Czasem człowiek myśli czego by nie zrobić, grzebanie w ustawieniach, przesyłanie plików, a wystarczyło ponownie zainstalować 😅.