Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odbieranie telefonu przyciskiem, a włączenie trybu głośnomówiącego

(Temat utworzony: miesiąc temu)
58 Wyświetlenia
Sk_uter
Navigator
Opcje
Znalazłem fajną opcję odbierania i kończenia połączenia przyciskami fizycznymi, przydało by mi się, że jak odbiorę przyciskiem głośności to odpali automatycznie tryb głośnomówiący, szukałem w procedurach, ale nie widzę takiej opcji. Czy da się to zrobić 
0 Like
8 Odpowiedzi
Edys075
Samsung Members Star ★
Opcje
Nie ma na dzień dzisiejszy takiej możliwości.


Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.


Sk_uter
Navigator
Opcje
A można taką sugestię przekazać do programistów Samsunga? Dla mnie spoko opcja, bo w rękawiczkach ekran mi nie działa, a tak mógłbym se odebrać zaraz z głośnikiem
0 Like
Sk_uter
Navigator
Opcje
Znalazłem jeden minus tej opcji kończenia połączeń przyciskiem blokady ekranu, teraz w trakcie rozmowy nie mogę zrobić blokady. Czy da się jakoś ustawić rozłączenie podwójne kliknięcie blokady np.
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@Sk_uter Nie, nie ma takiej możliwości.

0 Like
PiotrM66
Pathfinder
Opcje
Witam mam pytanie do posiadaczy Galaxy s23 ultra. Czy można tak ustawić telefon że podczas rozmowy odrywam go od ucha a on automatycznie przechodzi w tryb głośno muwiący? Pozdrawiam wszystkich.
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@PiotrM66, systemowo nie ma takiej możliwości, musisz poszukać jakiejś zewnętrznej aplikacji, która ewentualnie potrafi zrobić coś takiego.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

PiotrM66
Pathfinder
Opcje
Ok dzięki za odpowiedź
0 Like