Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłączenie Cyfrowego Dobrostanu

(Temat utworzony: 10-12-2019 07:57 PM)
12970 Wyświetlenia
paczes
Apprentice
Opcje

Hej,

 

Jak mogę wyłączyć cyfrowy dobrostan na Androidzie 10? Wyłączyłem aplikacji dostęp do informacji o użyciu danych, ale ciągle gromadzi informacje dot. używania telefonu.

 

Z góry dzięki za pomoc 

13 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@paczes, przejrzałem dostępne opcje i niestety nie znalazłem opcji, dzięki której możliwe byłoby wyłączenie tej funkcji. Obawiam się, że system Android 10 nie oferuje takiej możliwości.


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@paczes  Dokładnie. Jest to aplikacja systemowa, nie ma możliwości jej wyłączenia. 


paczes
Apprentice
Opcje

To nieładnie bardzo. Powinna być możliwość zatrzymania tego, jeśli użytkownik nie zgadza się na gromadzenie takich danych. Próbowałem znaleźć też opcję wyłączenia ustawienia w konkretnej aplikacji, żeby nie wysyłała informacji do dobrostanu, ale też mi się nie udało.

 

No nic, może kiedyś jakaś łatka :smiling-face: Dzięki

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@paczes, jeżeli uważasz, że w systemie powinna być możliwość wyłączenia tej funkcji to zachęcam do zgłoszenia sugestii za pomocą aplikacji Samsung Members.


0 Like
Szymajda1983
Apprentice
Opcje

Nie wiem czy oto chodziło ale znalazłem coś takiego. 
Ustawienia/ Aplikacje/ Trzy kropki w prawym górnym rogu ekranu/ Dostęp specjalny/ Dostęp do danych o użyciu/ Trzy kropki w prawym górnym rogu ekranu/ Pokaż aplikacje systemowe/ Cyfrowy dobrostan i kontrola rodzicielska/ Odznaczyć- Zezwól na śledzen. użycia.

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Szymajda1983 niestety, to działanie nie pozwala na wyłączenie aplikacji. Ogranicza tylko częściowo zbieranie danych do generowanych statystyk.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
ELM0
Helping Hand
Opcje

Zawsze możesz użyć Package Disabler Pro

0 Like
W1234567890
Helping Hand
Opcje
Jak wyłączyć cyfrowy dobrostan na android 11?
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@W1234567890, nie ma możliwości wyłączenia tej funkcji.