Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przesiadka ze starszego Note'a na Note 9 - problem z jedną aplikacją przez inną konfigurację lewego klawisza dotykowego.

(Temat utworzony: 14-04-2022 03:53 PM)
269 Wyświetlenia
njczyziu
Apprentice
Opcje

Witam,

mam nie lada problem z jedną aplikacją (ważną dla mnie), która widzę, że normalnie działa na note 9 z wyjątkiem tego, że nie mogę wejść w jej ustawienia z powodu innej konfiguracji lewego klawisza dotykowego...

Starsze Note'y często odpalały lewym kl. dot. ustawienia aplikacji, a w 9 pokazuje on aktywne aplikacje. 

Nie wiem co teraz zrobić, gdyż w inny sposób nie da się wejść w ustawienia tej apki, jak tylko tym lewym klawiszem dotykowym...

Ma ktoś z Was jakiś pomysł?

 

Pozdrawiam

0 Like
14 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@njczyziu  Witam 

A o który dokładnie chodzi Klawisz?


njczyziu
Apprentice
Opcje

Screenshot_20220414_161827.jpg

 Ten po lewej stronie.

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@njczyziu Witam. Aplikacje są w taki sposób dostosowywane, żeby działały na każdym telefonie. Zobacz czy ustawienia tej aplikacji się nie wysuwają od lewej bądź prawej strony?
njczyziu
Apprentice
Opcje

No właśnie w tej nie...

Jedynie za pomocą tego lewego przycisku, który obecnie tylko i wyłącznie wywołuje ostatnio otwarte aplikacje.

Może dałoby radę zmienić systemowo/za pomocą jakiejś apki, by lewy przycisk działał "po staremu" w aplikacjach?

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
A jaka to aplikacja jeśli można wiedzieć?
njczyziu
Apprentice
Opcje

Note Everything.

Mam tam zapisane mnóstwo notatek, porobione "listy zakupów" itd.

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@njczyziu Czy o tą aplikację ci chodzi? Wszystkie które pobrałem i sprawdzalem ustawienia wysuwają się od lewej strony bądź mają 3 kropki po prawej stronie u góryScreenshot_20220414-180512_Google Play Store_2457_1649952312.jpg
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@_Technik_  chyba o tą chodzi...


_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Jeśli o tą by chodziło to ustawienia aplikacji wysuwają się od lewej strony