Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Latarka - taka bzdeta a nie ma

(Temat utworzony: 30-11-2022 07:11 AM)
608 Wyświetlenia
Lukas214
Journeyman
Opcje
Witam,  

Nie mogę znaleźć funkcji szybkiego uruchamiania latarki, czy po prostu samsung tego nie ma?

Edit:
Szybkie uruchamianie, nie chodzi o to by wchodzić do menu belki, przepraszam, za niedoprecyzowanie. Chodzi o, np. Wciśnięcie dwa razy lub trzy zasilana, szybkie począsanie, jak w innych telefonach, bez odblokowywane, i wybierają z menu. 
11 Odpowiedzi
areczkowy
Student
Opcje
Wystarczy się pobawić, a na pewno się znajdzie 😉
0 Like
Lukas214
Journeyman
Opcje
No, patrz, nie znalazło się, dlatego tu napisałem.

Ps. Nie chodzi tutaj, o ściąganie belki i włączacie latarki.
0 Like
rdr000
Voyager
Opcje
Przeciągnij górną belkę w dół powinna być ikonka latarki
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. @Lukasz214 Ma Pan ją na górnej belce, w edycji panelu możemy sobie ją ustawić na każdym miejscu.Screenshot_20221130_072614_Samsung Members.jpg
3D3X
Journeyman
Opcje
Latarka znajduje się w panelu w górnej belce, można ją ustawić na dwukrotne wciśnięcie przycisku power lub dodatkowego przycisku, oraz na ekranie blokady
Marszal1983
Voyager
Opcje
W ustawieniach wpisz klawisz boczny. Tam ustawScreenshot_20221130_082644_Settings Suggestions.jpg
Lukas214
Journeyman
Opcje
Dzięki, szkoda, że traci się, aparat, ale i tak ok,
0 Like
rath
Navigator
Opcje
możesz ustawić latarkę jako gest na lockscreenie albo w ustawieniach zaawansowane>klawisz-boczny>otworz-aplikacje>latarka
Matinek
Helping Hand
Opcje
Co komu bardziej ważne, jak dla mnie latarka mało kiedy się używa a z paska na górze też szybko się to robi nawet na zablokowanym telefonie.
A można jeszcze ustawić latarkę na rogach ekranu zablokowanego zamiast połączenia lub aparatu.
0 Like