Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakość nagrań głosowych

(Temat utworzony: wtorek)
73 Wyświetlenia
Umbertumber
Explorer
Opcje
Witam. W samsungowej aplikacji wiadomości gdy nagrywam coś przy użyciu przycisku po prawej stronie ekranu (zdj 1), jakość tego nagrania jest po prostu zła. Gdy wysyłam wiadomość urzywając dyktafonu z dodatkowego menu (zdj 2), jakość jest trochę lepsza. Wysyłanie pliku nagranego w wysokiej jakości dyktafonem (nie przez wiadomości) brzmi o wiele lepiej. Czy można gdzieś zmienić jakość audio nagrywanego w wiadomościach aby brzmiało to po prostu lepiej?

image



image


4 Odpowiedzi
JasiuTV
Helping Hand
Opcje
Hej, używasz Czatu RCS? Czat RCS zapewnia lepszą jakość wysyłanych załączników (do 100MB), jeśli nie chcesz lub twój operator tego nie obsługuje, to nic z tym nie zrobisz
Umbertumber
Explorer
Opcje
Hej. Używam RCS, a jakość wysyłanych plików mam ustawioną na "oryginalny", ale niestety tyczy się to tylko zdjęć i wideo (chyba).
0 Like
JasiuTV
Helping Hand
Opcje
Jest dokładnie jak piszesz. I tak jesteś w lepszej sytuacji. Jak byś usłyszał głos wysłany przez MMS'a to byś chyba lepiej podyktować wiadomość do telefonu. Sprawdź na aplikacji Wiadomości Google, jaka jest jakość, według mnie lepsza. Sam nie lubię aplikacji Google, jednak Samsung pisze o wycofaniu tej Samsungowej z telefonów.
Umbertumber
Explorer
Opcje
Spróbuję i dziękuję bardzo :smiling-face: