Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Brak możliwości tworzenia tapet

(Temat utworzony: 15-03-2024 01:41 PM)
579 Wyświetlenia
Diora704
Pioneer
Opcje

Witam. Wczoraj kupiłem galaxy s24 dla syna. Podczas zabawy z tworzeniem tapet przez AI po pewnym czasie wyskakuje komunikat "nie można korzystać z uslugi". Generowanie zostało wstrzymane. 

Czy ilość tworzenia tapet jest limitowana ? 
 
image
 
 

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Diora704, Dodatkowo wyczyść pamięć i dane aplikacji Tapeta i styl.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

23 Odpowiedzi
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, nie spotkałem się z informacją, jakoby był limit generowanych tapet.
Proszę wykonać zabieg wipe cache partition.

[Poradnik-> jak wykonać wipe cache partition]
https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn...
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Diora704, Dodatkowo wyczyść pamięć i dane aplikacji Tapeta i styl.


Diora704
Pioneer
Opcje
Niestety reset urządzenia nie pomógł. Wygląda jak by po prostu wyczerpał się jakiś limit tej usługi. Poczekam do kolejnej aktualizacji systemu urządzenia.
Diora704
Pioneer
Opcje
Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc. Twoje informacje okazały się zbawienne dla s24 mojego syna 😀 chyba powinien mniej bawić się ta aplikacjom. Jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiam.
Bloodhound-PL
Pathfinder
Opcje
Czy w telefonie zarejestrowano konto Google z danymi wskazującymi, że użytkownikiem jest osoba niepełnoletnia? Może być tak, że niektóre funkcjonalności SI są niedostępne dla niepełnoletnich. Chyba przypadek o którym czytałem dotyczył właśnie generowania tapet, jakkolwiek by to nie brzmiało niedorzecznie.
Na pewno osoba poniżej 16 lat nie ma możliwości rejestracji konta Samsung (o ile poda prawdziwe dane).
Diora704
Pioneer
Opcje
Nie. Telefon jest zarejstrowany na osobę dorosłą.
bialuchny
Journeyman
Opcje
Sztuczna inteligencja może znudziła się już tą zabawą 🤔
bialuchny
Journeyman
Opcje
Producenci ścigają się w corocznym udoskonalaniu urządzeń. Doszliśmy do ściany w tym absurdzie. Co roku widzę że wypuszczają coraz to większe buble. Z mnóstwem wad. Kupujesz urządzenie za 6-7 koła i ono zaczyna dopiero poprawnie działać po 6 miesiącach jak producent wyda 5-6 aktualizacji. To jest chore. To co się dzieje z telefonami s24 to zniechęca do zakupu. Zeszłoroczne modele trzeba kupować. Które są dopracowane juz systemowo.Nie tegoroczne.
Diora704
Pioneer
Opcje
Porównywałem mojego s23 ultra ze znajomego s24 ultra. Aparat powyżej 10x s23 ultra spokojnie go pokonuje. A ten płaski ekran i te grube ramki do złudzenia przypominają mi xperie z3. Raczej nie ma sensu zmieniania teraz telefonu co rok lub dwa.