Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kup wybrany model Galaxy ze słuchawkami w prezencie!

(Temat utworzony: 22-02-2021 03:19 PM)
7595 Wyświetlenia
EwaK
Hotshot
Opcje

buds.PNG

Cześć,

czas na nową promocję 😊 Do zakupu wybranych modeli możecie otrzymać słuchawki Galaxy Buds Live lub Buds Pro!

 

Promocja trwa od 15.02 do 07.03.2021 r. Liczba produktów oraz nagród ograniczona.

 

 Co trzeba zrobić?

 

  • Kup Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21+ 5G , Galaxy S21 5G, Galaxy Z Fold2 5G, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Tab S7|S7+ w okresie od 15.02 do 07.03.2021 r. u partnerów handlowych.

 

  • Aktywuj swoje nowe urządzenie i uruchom na nim aplikację Samsung Members do 10.03.2021 rW aplikacji Samsung Members kliknij w banner promocyjny. Baner promocyjny pojawi się do 24h od aktywacji urządzenia.

 

  • Wypełnij formularz zgłoszenia do promocji w terminie do 12.03.2021 r., dostępny po zalogowaniu do Aplikacji Samsung Members na twoim nowym urządzeniu. Załącz dowód zakupu oraz wskażadres do wysyłki prezentu.

 

  • W ciągu 10 dni roboczych od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz swój prezent. Prezent zostanie wysłany na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

 

Modele telefonów biorące udział w promocji i przypisane do nich prezenty.

 

buds1.PNG

 

 

 

 

Galaxy Buds Pro

Galaxy Buds Live

 

Jak wypełnić formularz?

 

buds2.PNG

 

Przydatne linki:

 

Strona promocji

 

Modele

 

Regulamin

 

FAQ

465 Odpowiedzi
cmoknijmnie69
Student
Opcje
czytanie ze zrozumieniem.. po uplywie 10 dni roboczych wiec jesli wyslales 3 marca to 10 dni roboczych mija 17 marca. spokojnie, przeciez napisali ze dostaniesz
KoS07
Explorer
Opcje
17 marca będzie 10 dni roboczych. Trochę cierpliwości 😉
0 Like
Ali741
Apprentice
Opcje
wiem że dostanę i czekam spokojnie. Pisałem w odpowiedzi do gościa który twierdzi że "oszuści" nie dają słuchawek
BoRcrew
Pathfinder
Opcje
To już jest żenada .... przy S9+ głośnik czekałem 3 mies. Nic się nie zmieniło..... komuna dno i wodorosy Smolar czy inny ale tel. kupiłem samsung mogłem poczekać i kupić teraz, jak tak dalej pójdzie to ostatni zakup w przedsprzedaży do h....a tel. mam 2 mies. i co i nic używam Apple Airpods Pro jeszcze chwila i położe na Was c....ja ŻENADA !!!!!!!!!!!!!! sprzedam jak przyjdą
0 Like
cmoknijmnie69
Student
Opcje
a sory cos mi zle wyswietlilo :smiling-face:
elysiumMB
Journeyman
Opcje
ja od 16 lutego czekam i nie dostałem nic 😥
elysiumMB
Journeyman
Opcje
nawet nie wiem gdzie zapytać o kontakt w tej sprawie .
TomaszZgora
Pathfinder
Opcje
No i problem. Dziś dostałem powiadomienie o problemach z ładowarka. Tylko tym razem nie podają żadnego terminu.
0 Like
lidoksyn
Student
Opcje
Ja rejestrowałam 26 lutego i też się trochę niecierpliwie, już minęło te 10 dni od wiadomości. Czekam, czekam i czekam...
Już bym chciała jeiec 😁😁😁
lidoksyn
Student
Opcje
Je mieć, oczywiście 😁