Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kup wybrany model Galaxy ze słuchawkami w prezencie!

(Temat utworzony: 22-02-2021 03:19 PM)
7600 Wyświetlenia
EwaK
Hotshot
Opcje

buds.PNG

Cześć,

czas na nową promocję 😊 Do zakupu wybranych modeli możecie otrzymać słuchawki Galaxy Buds Live lub Buds Pro!

 

Promocja trwa od 15.02 do 07.03.2021 r. Liczba produktów oraz nagród ograniczona.

 

 Co trzeba zrobić?

 

  • Kup Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21+ 5G , Galaxy S21 5G, Galaxy Z Fold2 5G, Galaxy Z Flip 5G, Galaxy Tab S7|S7+ w okresie od 15.02 do 07.03.2021 r. u partnerów handlowych.

 

  • Aktywuj swoje nowe urządzenie i uruchom na nim aplikację Samsung Members do 10.03.2021 rW aplikacji Samsung Members kliknij w banner promocyjny. Baner promocyjny pojawi się do 24h od aktywacji urządzenia.

 

  • Wypełnij formularz zgłoszenia do promocji w terminie do 12.03.2021 r., dostępny po zalogowaniu do Aplikacji Samsung Members na twoim nowym urządzeniu. Załącz dowód zakupu oraz wskażadres do wysyłki prezentu.

 

  • W ciągu 10 dni roboczych od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz swój prezent. Prezent zostanie wysłany na adres wskazany w formularzu zgłoszeniowym.

 

Modele telefonów biorące udział w promocji i przypisane do nich prezenty.

 

buds1.PNG

 

 

 

 

Galaxy Buds Pro

Galaxy Buds Live

 

Jak wypełnić formularz?

 

buds2.PNG

 

Przydatne linki:

 

Strona promocji

 

Modele

 

Regulamin

 

FAQ

465 Odpowiedzi
adidas3140
Apprentice
Opcje
Witam dzis zakupiłem s21 ale nie wiem jak skorzystać z promocji na słuchawki.... mógłby ktoś wytłumaczyć? 
damiannn
Explorer
Opcje
Ta promocja dotyczyła tylko telefonów kupionych w przedsprzedaży czyli do 7stycznia2021r. Więc raczej się nie załapiesz. Ale mogę się mylić
0 Like
adidas3140
Apprentice
Opcje
Tak ale na stronie jest ze jeśli kupisz tel w okresie od 15.02 do 07.03 to można skorzystać z promocji
0 Like
yankess
First Poster
Opcje
Po zalogowaniu w zakładce "korzyści" po 24 h powinien wyskoczyć baner promocyjny
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje
0 Like
kimjongun
Explorer
Opcje
Galaxy S21+ 5G , Galaxy S21 5G, Galaxy Z Fold2 5G, Galaxy Z Flip 5G**, Galaxy Tab S7|S7+ w okresie od 15.02 do 07.03.2021 r.* u partnerów handlowych***.
Kimek
0 Like
elo123
First Poster
Opcje
masz link
0 Like
Ramo24
Apprentice
Opcje
Taa... mi też jest przykro. Kupiłem tab s7+ w piątek 12.02, a promocja weszła od poniedziałku 15.02... szkoda...
0 Like
ShazY07
Student
Opcje
I jak masz już widoczną promocję? Mogłeś skorzystać? Mam ten sam problem.
0 Like