Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Galaxy Buds - wypadająca prawa słuchawka

(Temat utworzony: 22-11-2021 12:35 PM)
3443 Wyświetlenia
Danio
Journeyman
Opcje
Od roku użytkuje słuchawki Samsung Galaxy Buds, ale od dłuższego czasu wypada mi prawa słuchawka. Nie pomoga wymiana nakładek i skrzydełek. Przez ciągłe dociskanie słuchawki do prawego ucha nabawiłem się stanu przedzapalnego i musiałem zakrapiać ucho antybiotykiem. Dlaczego nie ma tego problemu również z lewą słuchawką? Nie da się normalnie użytkować takich słuchawek. Proszę o odpowiedź.
0 Like
25 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Danio  Dzień Dobry

Jeżeli słuchawki wypadają to znaczy że została źle dopasowana nakładka lub skrzydełka, proszę spróbować założyć inny rozmiar.

Proponuję jednak skoro wystąpił problem z uchem na razie zaprzestać ich używania dopóki nie polepszy się jego stan. Dodatkowo nie powinniśmy nigdy zbyt głęboko wciskać słuchawek do ucha gdyż możemy wszelakie zanieczyszczenia głębiej wepchać i może pojawić się zapalenie.


PacioSek
Journeyman
Opcje

Witam od paru dni borykam się z problemem sluchawek Buds2 w lewym uchu sluchawka siedzi głęboko i daje mi komfort zaś w prawym jest luźna może nie tyle aby wypadała ale czuje dyskomfort. Próbowałem zmieniać nakładki czy też stosować skrzydełka ale nic nie pomaga. Użytkowanie sluchawek stało się porażka zamiast komfortem jaki chciałem mieć. Nie wiem co mogę zrobić szczególnie że lubię mieć słuchawki dobrze założone aby nie przeszkadzały i nie dawały poczucia dyskomfortu. Powoli się poddaje bo nie wiem co mogę zrobić więcej  z tymi słuchawkami:( 

0 Like
Filus
Student
Opcje
Sprawdź czy masz jednakowy rozmiar nakładek gumowych.
0 Like
KoLoLoLo
Helping Hand
Opcje
Mam to samo ale w Huawei FreeBuds Pro. Jest to mega irytujące.
#K#O#L#O#L#O#L#O#
0 Like
PacioSek
Journeyman
Opcje
Są takie same :smiling-face:
0 Like
PacioSek
Journeyman
Opcje
To prawda strasznie to denerwuje co najlepsze żadna nakładka nie pasuje 😞
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PacioSek  Witam

Pozostaje jedynie próbować dopasować którąś z gumek z zestawu, jeżeli na każdej będzie wypadać to nic więcej nie wymyślimy i pozostanie zwrot słuchawek.


Sowa_Young
Voyager
Opcje
Hej, myślałam, że tylko ja mam ten problem. Używam ich kilka miesięcy i nie udało mi się znaleźć niczego co pomogłoby w ich utrzymaniu w u uchu. Najgorzej jest jak zaczynam rozmawiać, wypada po kilku słowach. Przez to jak jeżdżę rowerem to nie mogę z nikim rozmawiać chociaż przy samej muzyce też muszę pilnować żeby nie wypadły🙈
0 Like
PacioSek
Journeyman
Opcje
Akurat udało mi się kupić gumki na allegro ktore jak teraz je zmieniłem poprawiły komfort i są po prostu z grubszego sylikonu więc dalej czuć że słuchawka nie leży idealnie ale jest po prostu o wiele lepiej :winking-face: