Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z połączeniem słuchawek Galaxy Buds 2

(Temat utworzony: 06-06-2022 12:33 PM)
7732 Wyświetlenia
Dawid
Pioneer
Opcje

Nie mogę połączyć buds 2 do aplikacji Galaxy Wearable. Aplikacja nie znajduje ich. Mogę ręcznie w ustawieniach bluetooth połączyć się ze słuchawkami, wtedy aplikacja je znajduje, mogę je do niej dodać, ale dalej wyświetla się brak połączenia, taki jak załączyłem na screenie.

Zauważyłem, że problem może być z resetem słuchawek. Powinno dać się ich zresetować gdy są w etui i przytrzymać na nich palce. Ale gdy ja tak robie to dioda w etui świeci się ciagle na zielono (powinna migać na czerwono) i gdy trzymam na nich palce to ciągle na zmiane słyszę w nich Power Off, Power On.

Mam telefon Galaxy S10. Po otworzeniu etui ze słuchawkami nie wyświetla się nic na telefonie, a powinno wyskoczyć powiadomienie o znalezionych słuchawkach.

S10 kupiłem używany, słuchawki są nowe, dostałem na prezent ale raczej nie zostały kupione w polsce. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.

 

Galaxy Buds2 Manager.png

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Dawid
Pioneer
Opcje

Konsultant na podstawie numeru seryjnego stwierdził że są oryginalne ale z dystrybucji USA i przez to się nie będą łączyć. Chyba najlepiej jak zwrócę te słuchawki, bo nie działają wszystkie funkcje na których mi zależało.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
84 Odpowiedzi
Woi
Pioneer
Opcje

Witam a czy naładowałeś słuchawki ?

0 Like
Dawid
Pioneer
Opcje

Tak, ładowałem długo, aż dioda przestała migać i zaczęła świecić i po tym nadal było długo pod ładowarką, kilka godzin.

0 Like
Woi
Pioneer
Opcje
Hmmm trzeba zweryfikować orginalność słuchawek. Możesz sprawdzić na stronie Samsunga wpisując dane z pudełka seria i numer fabryczny. Dużo jest na rynku podróbek
LukaszW
Expert
Opcje

@Dawid, pojęcie oryginalności trzeba rozumieć w kontekście dystrybucji - jeśli kupujesz u autoryzowanego partnera handlowego produkt w Polsce, powinien być on polskiej, lub chociaż europejskiej dystrybucji.

 

Jeśli urządzenie jest z Europejskiego Obszaru Gospodarczego jest większa pewność, że będzie działać poprawnie z Twoim telefonem. Jeśli jest z innego kontynentu, pomimo że wyprodukowane przez Samsung Electronics, urządzenie może się nie połączyć.

Reasumując, sprawdź dystrybucję. :smiling-face: 

Woi
Pioneer
Opcje
Według mnie to na 100% podróby bo jeżeli ładował się długe że aż dioda przestała świeci to napewno mogę to być Podróby dużo jest ich na rynku często na allegro. są najlepiej kupywać w media czy rtv czy inne sklepy elektroniczne .
0 Like
Blueberry009
Pioneer
Opcje
Spróbuj przytrzymać obie słuchawki naraz i skanuj w bluetooth. Pokaże Ci ich nazwę to się z nimi połączysz. Potem wejdź w galaxy wearable i połącz.
0 Like
relativ
Voyager
Opcje

Tzn. podczas tego długiego ładowania dioda się migała ? Na czerwono ? Masz możliwość zmierzenia temperatury etui i każdej ze słuchawek podczas ładowania ? (termometr bezprzewodowy albo laserowy). Jaką ładowarką ładowałeś ? (przewodowa ok. 28°C, indukcyjna ok. 31°C). Wydaje mi się, że masz zablokowane ładowanie. Spróbuj inną ładowarką i innym kablem. Podczas ładowania dioda etui ma się świecić ciągłym, czerwonym światłem. W pełni naładowana świeci ciągłym, zielonym światłem. Przeczyść styki etui i słuchawek.

0 Like
Woi
Pioneer
Opcje
Udało Ci się rozwiązać problem?
0 Like
Dawid
Pioneer
Opcje

Na jakiej stronie to mogę zrobić? nigdzie nie mogę znaleźć zakładki takiej gdzie mógłbym wpisać numer seryjny.

0 Like