Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nie działa adapter typ-c do jack 3.5 mm

(Temat utworzony: 2 tygodni(e) temu)
21 Wyświetlenia
Apollo2303
Apprentice
Opcje
Posiadam samsungowy adapter typ-c do mini jack 3.5 mm i jak wsadzam słuchawki beyerdynamica lub samsunga od AKG i oba nie działają (nie chodzi o żaden bład w ustwieniach) plus wyjście działa luźno
0 Like
87 Odpowiedzi
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@markopeja, sprawdź również, czy port USB nie jest zabrudzony.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

markopeja
First Poster
Opcje
Nie jest. To nowy telefon ma dosłownie kilka dni. Nawet czyściłem port. Wgl jak dla mnie ten temat jest upośledzony. Jak oglądam filmy normalnie przejściówka działa a jak słucham muzyki to nie... Jak chcesz wysyłać SMS-y to aplikacja wiadomości od Google nie wysyła ale fabryczna Samsunga tak
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@markopeja, a powiedz, czy wgrywałeś może kopię zapasową z poprzedniego smartfona?


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

0 Like
markopeja
First Poster
Opcje
Właśnie że nie 😕 przerzuciłem najważniejsze rzeczy z iPhona na Samsunga za pomocą aplikacji Samsunga i tyle. Nawet hard reset nie pomaga
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@markopeja A czy masz możliwość sprawdzenia jak będzie to działało na innym samsungu? Bądź na innej aplikacji do odtwarzania muzyki? Generalnie, jeżeli przeprowadzałeś reset i nic nie pomogło, a problem występuje bez jakichkolwiek zmian, to ostatecznie zreprodukuj błąd i prześlij raport o błędach poprzez aplikację Samsung Members > Wsparcie > Raporty o błędach.

0 Like
AM78909
First Poster
Opcje
Dzień dobry piszę do was z prośbą o pomoc bo korzystam z samsunga galaxy a34 5g i kupiłem adapter baseus konkretnie model L41 i pokazuje mi powiadomienie "podłączone urządzenie nie jest zgodne z tym telefonem" i czy to wina adaptera czy telefonu i czy mielibyście jakiś sposób by działało. Za wszelkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
0 Like
Alorus
Apprentice
Opcje
Hej, niestety one nie są wspierane. Mam ten sam adapter plus jakiś inny chyba 3 inne i żadne nie chce współpracować. Ani z moim samsungiem ani żony, ani z drugim tel pixelem, ani z telefonami realme dzieciaków 😕
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Ten adapter nie posiada przetwornika DAC, dlatego nie będzie działał z żadnym Samsungiem. Proszę przed zakupem zawsze sprawdzać w opisie czy dany adapter posiada przetwornik DAC.