Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Galaxy Buds - problem z lewą słuchawką i brak opcji "Dźwięk otoczenia"

(Temat utworzony: 14-07-2019 12:17 PM)
20889 Wyświetlenia
Michal001
Explorer
Opcje

Witam,

 

Mam nadzieję, że piszę w dobrym miejscu, bo to mój pierwszy post i trochę czasu zajęło mi ogarnięcie tego forum, więc jeśli coś jest źle to przepraszam.

Jakieś 4 dni temu dotarły do mnie słuchawki Galaxy Buds i od początku mam z nimi problem. W lewej słuchawce mam problem z panelem dotykowym, otóż zanim zacznie działać to muszę słuchawkę wkładac i wyciągać z ucha z dobre 2-3 razy, kręcić, wciskać i dopiero wtedy zaczyna działać panel. Z dzwiękiem nie ma problemu. Może jest to kwestia umieszczania jej w uchu i nie wiem może da się tego nauczyć, ale generalnie prawa słuchawkę jakbym nie włożył to od razu zaskakuje.

Druga rzecz, że w aplikacji mam wyłączoną opcję dzwięku otoczenia i informacje, że mam włożyć obie słuchawki które mam już w uszach. Wyłączone jest to nawet jak już uporam się z lewa słuchawką i obie działają jak powinny. Jak ustawiam tą opcje na panelu dotykowym i próbuje aktywować to słyszę jakiś krótki dźwięk(włączenia chyba) ale żadnej różnicy nie słyszę.
Nie są to może problemy z którymi nie można żyć ale generalnie trochę irytujące jest to, że słuchawki do tanich nie należą a mam z nimi problem.

Może robię coś źle? Słuchawki już resetowałem chyba ze 3 razy i nic to nie daje. Używam ich z Galaxy s10 i wg aplikacji wszystkie aktualizację są zainstalowane.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

0 Like
Przejdź do rozwiązania
Xeniasta
Journeyman
Opcje

@PrzemekM czy jest jakiś sposób żeby rozładować obie słuchawki? Nawet nie wiem czy ta nieaktywna się naładowała. Zanim się rozładują minie cały dzień...

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Xeniasta  Jeżeli nie ma z nią żadnego kontaktu to tego nie sprawdzimy, rozładujmy prawą a potem niech się ładują 


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Xeniasta gdy zostawisz lewą słuchawkę w etui, to dioda świeci się na zielono?

 

komplet.jpglewa.jpg


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Xeniasta
Journeyman
Opcje

nIe wiem jak to sie stało ale podłączyłam na nowo do ładowania i zobaczyłam że nagle pojawiła się słuchawka lewa. 27% a prawa 100% . Jak je wkładałam to poprzyciskałam je do pudełka bo moze niekontaktowala. Poza tym jak otwierałam pudełko to dioda była na czerwono. Teraz po 2 minutach jest juz 47%. PObadam je dalej i się zobaczy. 

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Xeniasta dlatego napisałem, aby jeszcze raz je naładować. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Xeniasta
Journeyman
Opcje

NIe tyle co naładować co podłączyć do ładowania ponownie wystarczyło. 

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Super czyli działa :smiling-face:


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Xeniasta naładuj, aby wystartowały obie z tego samego poziomu. Dostosuj się, do tego co staramy się Ci podpowiedzieć. Żle na tym nie wyjdziesz.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Xeniasta
Journeyman
Opcje

oczywiscie @Szewcu72 - zawsze słucham się ekspertów :smiling-face:

0 Like
Xeniasta
Journeyman
Opcje

Witajcie ponownie, tak jak już wcześniej ustaliliśmy słuchawki obie działają ale...

pojawił się nowy problem... 

...Oczywiscie dostosowałam się do rad z całego posta czyli dobór gumek, zmiana na skrzydełka lub bez, wdłubywanie do ucha ( bo inaczej nazwac tego sie nie da) słuchawki... rozładowanie do konca, startowanie z tego samego poziomu...

do sedna

panel dotykowy włączony, dźwięk otoczenia testowany na wszystkich poziomach, a także z nieaktywną tą opcją- jak rozmawiam przez telefon to rozmówca narzeka na straszne głośne moje otoczenie. Jak ktoś koło mnie rozmawia to bardziej to słychać niż mnie i w ogole nie mozna nic zrozumiec. Tak jakby słuchawki były tak czułe albo nie reagowały na wyłaączenie dzwięku otoczenia. 

 

0 Like