Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy Buds FE - jakość audio podczas rozmowy

(Temat utworzony: 4 tygodni(e) temu)
40 Wyświetlenia
Tune_wing
Apprentice
Opcje

Witam,

Od początku kupna nowych słuchawek buds fe mam problem. Mianowicie wszystko jest dobrze póki ktoś do mnie nie zadzwoni lub po prostu bym chciał używać mikrofonu podczas słuchania muzyki. Brzmi to tak jakby podczas używania mikrofonu zmieniała się częstotliwość na jakiej jest odtwarzane audio. Dźwiek jest płaski, sztuczny i bez żadnej głębi. Testowane na laptopie biurowym, gamingowym i smartfonie na androidzie i na ios. Słuchawek jak i sprzętów oprogramowanie najnowsze. Może jest potrzeba zainstalowania jakiegoś kodeku który obsłuży lepszą jakąś audio na słuchawkach podczas używania mikrofonu?

0 Like
7 Odpowiedzi
FG_Test23
Black Belt 
Opcje
Ten Smartfon na Androidzie to jaki? Przy okazji Czy próbowałeś/aś resetować słuchawki?
0 Like
Tune_wing
Apprentice
Opcje

Xiaomi mi 10 

Zapomniałem dodać że moja dziewczyna ma identyczny model słuchawek kupione w tym samym czasie tylko w innym kolorze problem na nich także występuje

Obydwie pary resetowane kilkukrotnie

0 Like
FG_Test23
Black Belt 
Opcje
Nie wiem jak powinno być jakością dźwięku jeżeli chodzi o smartfony Xiaomi w połączeniu z Buds FE, ale raczej zakładam, że skoro występuje to na obydwu modelach. Trzeba też pamiętać, że ta sztuczna inteligencja stara się jednak zapewnić jak najlepszy dźwięk tobie Jaki osoby z, z którą rozmawiasz więc być może tutaj coś zawodzi.
0 Like
Tune_wing
Apprentice
Opcje

Okej, czyli rzeczywiście może to być problem z inteligencją

W teorii może wpłynąć to lepsze słyszenie rozmówcy ponieważ dźwięk jest pozbawiony głębi i jest trochę ciszej

Ale w przypadku gdy słucham muzyki i rozmawiam z kimś jednocześnie to robi się to niekomfortowe bo muzyka jest zniekształcona. 

I problem musi leżeć bezpośrednio w słuchawkach

Ponieważ były podłączone do dwóch laptopów i telefonów różnych marek czyli Xiaomi iPhone i Samsung i wszędzie sytuacja ta sama gdzie podczas uaktywnienia mikrofonu dźwięk w moich słuchawkach pogarsza się

theguildsman
Helping Hand
Opcje
Jest to problem inteligencji, ale nie słuchawek.
Podczas rozmowy telefonicznej, bluetooth przełącza się na inny profil, dedykowany do rozmów. Charakteryzuje się on dużo niższym próbkowaniem i aktywowaniem mikrofonu. Jest to po to, aby do minimum ograniczyć opóźnienia i zachować zgodność ze standardami przepustowości sieci. W takiej sytuacji muzyka na słuchawkach również będzie działać w tej gorszej jakości, dopóki połączenie telefoniczne nie zostanie zakończone.
0 Like
Krzychu2007
First Poster
Opcje
Mam takie pytanie czy w galaxy buds 2 i buds fe można używać wykrywania głosu jak w przypadku buds 2 pro
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Krzychu2007, te dwa modele nie mają tej funkcji.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.