Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Budsy rozłaczają się.

(Temat utworzony: 04-03-2021 08:35 AM)
2669 Wyświetlenia
Tokx
Explorer
Opcje
Witam, jestem posiadaczem telefonu Samsung galaxy s20+ oraz słuchawek samsung galaxy buds+. Po aktualizacji oprogramowania do one ui 3.0/1 słuchawki zaczęły się "rozłączać" z telefonem. Dzieję się to tylko i wyłącznie po zakończeniu rozmowy telefonicznej. Słuchawki ukazane są jako połączone do telefonu ale żaden dźwięk z nich nie leci, jedyne co pomaga to restart telefonu. Sprawa ma się również tak, że jak wykonam kolejną rozmowę już po tym jak się "rozłączyły" to normalnie wszystko na nich słychać ale tylko w trakcie rozmowy (po zakończeniu znowu cisza). Czy miał ktoś coś podobnego i jakoś sobie z tym poradził? 
0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Cześć @Tokx 

Zresetuj słuchawki w aplikacji Galaxy Wearable i odinstaluj plugin Galaxy Buds+ znajdziesz go w ustawienia>Aplikacje oraz anuluj połączenie słuchawek w bluetooth i następnie ponownie sparuj słuchawki z telefonem. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

15 Odpowiedzi
Rozwiązanie
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Cześć @Tokx 

Zresetuj słuchawki w aplikacji Galaxy Wearable i odinstaluj plugin Galaxy Buds+ znajdziesz go w ustawienia>Aplikacje oraz anuluj połączenie słuchawek w bluetooth i następnie ponownie sparuj słuchawki z telefonem. 

Tokx
Explorer
Opcje
Dziękuję, później jak z kimś będę rozmawiał to dam znać
Tokx
Explorer
Opcje
Działa, dzięki wielkie!
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Cieszę się że udało się rozwiązać problem.

yogasek
Explorer
Opcje
Witam serdecznie. Znalazłem ten wątek ponieważ moja żona ma podobny problem ale z Galaxy buds 2. Ma S21 i po trzech minutach słuchania muzyki na wyłączonym ekranie zatrzymuje się muzyka. Czy to napisał Kacper2 może pomóc?
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@yogasek, w jakiej aplikacji odtwarzana jest muzyka? Czy ponowne uruchomienie telefonu nie pomogło?


rphx
Navigator
Opcje
Słuchawki po aktualizacji wczoraj zwariowały. Przełączają się bez powodu. Wcześniej wszystko było ok, teraz slucham czegoś na telefonie, spojrzę na zegarek i już słuchawki się rozłączają. Na telefonie albo automatyczna pauza, albo leci dalej z głośnika!!! To samo z komputerem PC, muzyka na telefonie i słuchawkach, klikam coś na kompie i znowu to samo. Dramat. Dzisiaj szedłem nic nie słuchając, sluchawki w uszach i słyszę co chwilę jak się przełączają między telefonem a zegarkiem. A było tak dobrze... 😄🤣
0 Like
rphx
Navigator
Opcje
Dodam że mam 2 pary i w obu ten sam problem. Na razie wyłączyłem tą opcję ...
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Proszę zrobić ustawienia fabryczne słuchawek i sparować je ponownie, powinno pomóc.