Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Alergia na słuchawki samsung

(Temat utworzony: 18-11-2023 09:04 AM)
713 Wyświetlenia
Milakami
Apprentice
Opcje
Od niedawna jestem posiadaczem słuchawek samsung buds fe. I od wywołują one u mnie alergię. Swedzenie ucha, wyskięk z ucha i strupy..Czy ktoś też ma taki problem? Co na to samsung? Wiem że były już takie problemy z busami...
0 Like
11 Odpowiedzi
kasmir
Journeyman
Opcje
Cześć, mam to samo z buds 2 pro... jest sporo artykułów w sieci na ten temat. Moje objawy są identyczne jak Twoje. Jestem mega zaskoczona, tyle słuchawek, także mega tanich, przerobiłam a tu taka sytuacja...
ArturC
Voyager
Opcje
Pewnie jest to jakiegoś typu alergia na akrylanty i/lub nikiel. Proponuje przede wszystkim przestać używać tych słuchawek, skontaktować sie z lekarzem oraz wykonać testy alergiczne.
Milakami
Apprentice
Opcje
Po "odstawieniu od razu następuje gojenie. Ale faktem jest ze taka sytuacja była już z wcześniejszymi modelami. Natomiast ja pierwszy raz w ciągu swojego 40 letniego życia mam taką sytuację...
Milakami
Apprentice
Opcje
No właśnie ja różnych używałam i nigdy wcześniej mi się zdarzyło..szkło mnie..
0 Like
mcbseb
Helping Hand
Opcje
Mój kolega miał taki sam problem przy Buds Pro - uczulenie na nikiel. Skorzystał z zalecenia lekarza i przestał ich używać.
0 Like
Gucio1960
Explorer
Opcje
Może ktoś wie, czy Buds FE mają zastosowany nikiel ? 
Dostałem w ramach zakupu S24 i nie wiem czy otwierać ewentualnie dać komuś w prezencie. 
Miałem Buds Pro i niestety nie mogłem nosić bo w uszach zaczęła się pojawiać wydzielina. Niestety, musiałem się ich pozbyć. No i teraz się zastanawiam, czy mi się przydadzą...
Mighn
Big Cheese
Opcje
Ja tam mam sposób na buds pro... ( jak jest tu jakiś lekarz, niech pominie dalsze czytanie w trosce o swoją psychikę 😜) maść z kortykosterydem likwiduje uczulenie ucha...
Natomiast busd FE zdają się być bezpieczne i bez tego...
...aha i nie czyść ich niczym co ma w sobie spirytus - to wedlug kilku obserwacji u wieliu osób startuje uczulenie na budsy.
0 Like
Gucio1960
Explorer
Opcje
Dziękuję za odpowiedź. Fajnie by było, by ktoś z Samsunga się wypowiedział w tej sprawie. Jak widać w innych postach, nie jest to problem odosobniony.
A na marginesie, dziwię się, że Samsung mając zgłoszenia, sam to robiłem, nie działa w materii i nie zmienia składu budowy słuchawek, by uniknąć takich sytuacji, skoro u innych producentów, nawet o wiele tańszych w cenach, te problemy pominięto.
Pozdrawiam
0 Like
Mighn
Big Cheese
Opcje

Niestety w tej kwestii Samsung uprawia klasyczny gaslightning 😞

0 Like