Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Zegarek Gear Fit 2 blokada ponowniej aktywacji

(Temat utworzony: 27-03-2018 01:22 PM)
5812 Wyświetlenia
Qwerrewq
Journeyman
Opcje

Witam, co mogę zrobić kiedy mój zegarek gear fit 2 byl przypisany do jednego maila,ale tego maila juz nie mam ponieważ go usunąłem i zresetowalem zegarek i telefon i teraz mam blokadę ponownej aktywacji i musze mieć dostęp do tego samego maila gdzie miałem konto samsung I nie moge nic z tym zrobić.

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Qwerrewq
Journeyman
Opcje
0 Like
15 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Spróbuj wykonać reset zegarka z poziomu recovery.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Rozwiązanie
Qwerrewq
Journeyman
Opcje
 
0 Like
Qwerrewq
Journeyman
Opcje
Nie nie działa, chyba nic już nie zadziała bo próbowałem chyba już wszystko i jest reset a potem sie włącza i wyskakuje komunikat o tej blokadzie
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Powiem szczerze, że pierwszy raz sporkałem się z takim zachowaniem zegarka. Przy resecie z poziomu recovery powinien usunąć wszystko i zachować się jak nowy, czyli załadować system z obrazu bez jakichkolwiek danych.
Tym bardziej, że informacje o kontach pobiera z telefonu przez aplikację Samsung Gear.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Qwerrewq
Journeyman
Opcje
Wchodzę w rebooting i daje recovery jest reset i jak chce się zalogować do samsunga account to nie mogę bo nie mam tego maila juz a zegarek był przypisany jakby do tego maila i teraz żeby odblokować musze mieć tego maila ale jak jak go usunąłem 😕 i chyba już nic nie zrobię coś tam się jeszcze spróbuję.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Ale zawsze jest możliwość połączenia z nowym urządzeniem. W takim przypadku zegarek nie powinien korzystać ze starych danych.
Z jakim telefonem go parujesz i przy użyciu jakiej aplikacji?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Qwerrewq
Journeyman
Opcje

Z samsungiem galaxy note 4 przy użyciu aplikacji samsung gear pobraną ze sklepu play 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Wyczyść dane aplikacji menadżera, i plugina na telefonie i sprawdź.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Qwerrewq
Journeyman
Opcje
Niestety nic nie działa nie wiem, napisałem do samsunga maila.
Dzięki za pomoc.
0 Like