Wsparcie

Open search

Zegarek Gear Fit 2 blokada ponowniej aktywacji

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam, co mogę zrobić kiedy mój zegarek gear fit 2 byl przypisany do jednego maila,ale tego maila juz nie mam ponieważ go usunąłem i zresetowalem zegarek i telefon i teraz mam blokadę ponownej aktywacji i musze mieć dostęp do tego samego maila gdzie miałem konto samsung I nie moge nic z tym zrobić.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

14 ODPOW. 14
Superuser II
Superuser II
Spróbuj wykonać reset zegarka z poziomu recovery.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Apprentice
Nie nie działa, chyba nic już nie zadziała bo próbowałem chyba już wszystko i jest reset a potem sie włącza i wyskakuje komunikat o tej blokadzie
Superuser II
Superuser II
Powiem szczerze, że pierwszy raz sporkałem się z takim zachowaniem zegarka. Przy resecie z poziomu recovery powinien usunąć wszystko i zachować się jak nowy, czyli załadować system z obrazu bez jakichkolwiek danych.
Tym bardziej, że informacje o kontach pobiera z telefonu przez aplikację Samsung Gear.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice
Wchodzę w rebooting i daje recovery jest reset i jak chce się zalogować do samsunga account to nie mogę bo nie mam tego maila juz a zegarek był przypisany jakby do tego maila i teraz żeby odblokować musze mieć tego maila ale jak jak go usunąłem :/ i chyba już nic nie zrobię coś tam się jeszcze spróbuję.
Superuser II
Superuser II
Ale zawsze jest możliwość połączenia z nowym urządzeniem. W takim przypadku zegarek nie powinien korzystać ze starych danych.
Z jakim telefonem go parujesz i przy użyciu jakiej aplikacji?

Apprentice

Z samsungiem galaxy note 4 przy użyciu aplikacji samsung gear pobraną ze sklepu play 

Superuser II
Superuser II

Wyczyść dane aplikacji menadżera, i plugina na telefonie i sprawdź.

Apprentice
Niestety nic nie działa nie wiem, napisałem do samsunga maila.
Dzięki za pomoc.
Autorzy z największą liczbą like