Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Zegarek Gear Fit 2 blokada ponowniej aktywacji

(Temat utworzony: 28-03-2018 07:36 PM)
1424 Wyświetlenia
Qwerrewq
Journeyman
Opcje

Witam, co mogę zrobić kiedy mój zegarek gear fit 2 byl przypisany do jednego maila,ale tego maila juz nie mam ponieważ go usunąłem i zresetowalem zegarek i telefon i teraz mam blokadę ponownej aktywacji i musze mieć dostęp do tego samego maila gdzie miałem konto samsung I nie moge nic z tym zrobić.

0 Like
15 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
To napisz co i jak, bo jestem ciekaw. Jeszcze takiego przypadku nie miałem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Qwerrewq
Journeyman
Opcje

dzwoniłem na infolinie i powiedzieli mi że mogę udac się do serwisu, który znajduje się w Poznaniu lub we Wrocławiu żeby ściągnęli mi tą blokadę lub udać się do samsunga do Warszawy albo moge wysłać im zegarek, także sam raczej tego nie zrobię 😕

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
W tym przypadku musisz jednak skorzystać z pomocy serwisu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
DJ10
First Poster
Opcje

Mam pytanie czy udało sie w serwisie odblokowac ten zegarek ?? porsze o odpowiedz poniewaz ma taki sam problem 

 

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

@DJ10,

Użytkownik @Qwerrewq nie logował się od prawie roku. Skieruj się do serwisu autoryzowanego.

Lokalizacja lokalnych punktów:
https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

 

Lub serwis centralny:
http://www.ccsonline.pl/

 

Jeśli masz dowód zakupu opaski, serwis powinien zdjąć blokadę, jednak usługa może być płatna.

0 Like
Kasia81
Student
Opcje

Witam serdecznie, 

 

Ja mam problem z zegarkiem samsung galaxy watch 42 mm lte. 

Kupiłam go na allegro - niestety nie mogę go sparować z moim telefonem (samsung s9) bo mam komunikat blokada ponownej aktywacji jest wyłączona. Ten zegarek może być połączony z telefonem tylko przy użyciu tego samego konta samsung account, które zostało uzyte do jego zablokowania.

Sprzedawca podał mi dane konta, zalogowałam się na nie na moim telefonie (wczesniej usunełam swoje konto) niestety nie pomogło.

 

kontaktowałam się z serwisem i niestety powiedzieli, że oni nie są w stanie usunąć z zegarka tej blokady, może to zrobić tylko osoba, która blokadę założyła czyli poprzedni właściciel.

 

Nie miałam wyboru i desłałam zegarek, żeby sprzedawca usunął blokadę.

0 Like