Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung Gear S3 Frontier - pęknięta szybka

(Temat utworzony: 18-09-2017 08:36 AM)
3469 Wyświetlenia
Enulight
First Poster
Opcje

Witam,

Wczoraj czyściłem gruntownie zegarek Samsung Gear S3 Frontier i zauważyłem pęknięcie w pobliżu czujnika pulsometru.Od zakupu takiego pęknięcia nie było, bo sam raz na miesiąc czyszczę zegarek.

Z zegarkiem obchodzę ostrożnie, nie rzucam i nigdy nie upadło ani uderzone.

Czy to możliwe na wadę fabryczną.

Proszę zobaczyć załączone zdjęcie.20170918_083152.jpg

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mentos10 fajnie, ze wszystko zakończyło się pozytywnie. :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
14 Odpowiedzi
WolF
Voyager
Opcje
Ciężko powiedzieć , raczej nie..., przeglądam trochę stron na temat sprzętu ale nie spotkałem się z podobnym pęknięciem;/
0 Like
niki19-74
Pioneer
Opcje

@Enulight  napisał(a):

Witam,

Wczoraj czyściłem gruntownie zegarek Samsung Gear S3 Frontier i zauważyłem pęknięcie w pobliżu czujnika pulsometru.Od zakupu takiego pęknięcia nie było, bo sam raz na miesiąc czyszczę zegarek.

Z zegarkiem obchodzę ostrożnie, nie rzucam i nigdy nie upadło ani uderzone.

Czy to możliwe na wadę fabryczną.

Proszę zobaczyć załączone zdjęcie.20170918_083152.jpg


 

0 Like
niki19-74
Pioneer
Opcje

Dołączam się do tematu  dziś podczas  zdejmowania  zegarka zobaczyłem  całą popekaną szybkę  tylna od pulsometru dodam że zegarek nigdzie nie  uderzony ciekawe czy jest jakaś wada zegarek oddałem do serwisu  zobaczymy co  napiszą 

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Hej 

Dziwna sprawa, nie słyszałem wcześniej, aby takie samoistne pęknięcia miały miejsce. Mimo wszystko serwis ma podstawy, aby taką naprawę odrzucić. Wygląda to na uszkodzenie mechaniczne, a serwis nie dochodzi, w jakich okolicznościach pęknięcie nastąpiło.

 

Trzeba być dobrej myśli :smiling-face:

0 Like
mentos10
Apprentice
Opcje

Witam. Dziś jestem już zniesmaczony . Właśnie zobaczyłem w moim nowym samsung Galaxy wach pęknięcie tek szybki. Mam go dopiero 1tydzień.  Co robić? Proszę o pomoc.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@mentos10 niestety w takim przypadku nie pozostaje nic innego jak tylko wizyta w serwisie. 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
mentos10
Apprentice
Opcje

Czy mogę prosić o jakiś link do zgłoszenia ;-(

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@mentos10  Masz tutaj numer tel 22 607 93 33 kontakt przez e-mail lub serwisy 

 https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

mentos10
Apprentice
Opcje
Bardzo dziękuję. Po załatwionej sprawie opiszę czy serwis przychylił się pozytywnie do naprawy.
0 Like