Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Galaxy watch 42 nie wykrywa aktywności

(Temat utworzony: 27-06-2019 10:34 PM)
2094 Wyświetlenia
Dorora
Explorer
Opcje

Cześć, 

Mój zegarek Samsung Galaxy Watch 42 nie wykrywa żadnych aktywności. Problem pojawił się po aktualizacji. Wcześniej wszystko działało teraz zegarek nie nadaje się do niczego. Jak chcę rozpocząć jazdę na rowerze wszystko muszę aktywować ręcznie. W ustawieniach jest wszystko zaznaczone niestety nic to nie daje. Czy ktoś zna rozwiązanie mojego problemu? Zaznaczę że już 2 razy resetowałam zegarek odinstalowałam aplikację wearable i samsung health i nie przyniosło to żadnych efektów.

Pozdrawiam 

0 Like
10 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Dorora zapytam się, czy w aplikacji SH na zegarku masz zaznaczone wykrywanie wszystkich aktywności?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Dorora
Explorer
Opcje
Tak, Mam wszystkie aktywności zaznaczone.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Dorora a czy po takim niewykrytym treningu pojawiają się jakieś dane w aplikacji SH na zegarku i w telefonie?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Dorora
Explorer
Opcje
Nie pojawiają się żadne dane. Jest tak jakby nic się nie wydarzyło ☹️
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Dorora jak był wykonywany reset? Z poziomu ustawień zegarka, czy ż poziomu menu serwisowego? Czy po resecie przywracałaś kopie?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Dorora
Explorer
Opcje
Cześć, reset robiłam według instrukcji na forum ( zamieszczony filmik) . Nie przywracałam kopii. Wszystkie ustawienia wprowadzam od nowa.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Dorora przyznam, że w takim wypadku nie mam pomysłów dlaczego sam nie wykrywa? :thinking-face:

A z jakim telefonem współpracuje zegarek?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Dorora
Explorer
Opcje
Sony xz Premium. Najciekawsze jest to że wcześniej wszystko działało a po aktualizacji jest masakra.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Dorora czy masz możliwość sparowania zegarka z telefonem Samsung w celu sprawdzenia?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.