Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smartwatch galaxy fit e - sen

(Temat utworzony: 26-06-2019 10:21 AM)
1049 Wyświetlenia
Zuza78
First Poster
Opcje

Co należy zrobic, aby dane snu ze smartwatcha galaxy fit e były przenoszone automatycznie do aplikacji Samsung Health?

Na tą chwilę muszę robic to ręcznie, co zabiera duzo czasu i po to kupilam zegarek - aby sam wprowadzał dane do aplikacji.

0 Like
8 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Zuza78, Synchronizacja odbywa się automatycznie po uruchomieniu aplikacji S Health.

 

ezgif-5-d033f109371d.gif


Zuza78
First Poster
Opcje

Niestety mi się to nie synchronizuje. Aby mieć dane ze snu, muszę sma wprowadzić je ręcznie

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Zuza78, Czy na opasce na widgecie snu możesz zobaczyć czas snu ?

 

sen.PNG

 

Możesz też podać informację z jakim telefonem jest sparowana opaska ?


0 Like
PawełN
Navigator
Opcje

@kamil40013 

Zrobiłem u siebie drugi test i co mogę powiedzieć ?

Faz snu nie mam (to jest kwestia opaski albo ja nie wchodzę w fazę REM :))

Zgodzę się również że, synchronizację warto sprawdzić, parując opaskę na jedną noc z innym telefonem, może być jakaś zależność.

@KasiaH  Udało Ci się rozwiązać problem z synchronizacją ? Jeżeli nie to jaki masz telefon ?


Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PawełN, Może być tak jak napisałeś, że Fit e nie rejestruje faz snu. A powiedz mi czy Fit e posiada funkcję ciągłego pomiaru pulsu ?


0 Like
KasiaH
Apprentice
Opcje

@

Mam Iphone 8, co może być powodem błędów w synchronizacji. Odinstalowałam aplikacje, resetowałam telefon, niestety nic nie pomogło.

O dziwo jednego dnia zarejestrowało mi drzemkę, wszystkie dane (fazy, długość itd). Spałam wtedy od 22 do 23, potem musiałam gdzieś pojechać. Jak wróciłam spać to już z nocy mi nie zarejestowało.

Liczę, że magicznie się tak jeszcze raz stanie tym razem na stałe :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:

Wszystko inne działa idealnie, wykrywa trening, mierzy puls i liczy kroki.

Planuję dziś zainstalować aplikację na innym telefonie (samsung) i zobaczymy jak będzie.

PawełN
Navigator
Opcje

@kamil40013 tak ma pomiar ciągły. 

@KasiaH daj nam znać jak będziesz już coś wiedzieć. 


Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla

KasiaH
Apprentice
Opcje

@kamil40013 

@PawełN 

Połączyłam opaskę z telefonem Samsung, po nocy wszystkie dane ze snu zapisane w aplikacji. W takim razie jest to wina Iphone'a. Mogę mieć nadzieję na jakąś aktualizację lub przerzucić się na Samsunga. Przynajmniej wiem, że opaska działa poprawnie.