Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Brak powiadomień sms i messenger na Galaxy Watch

(Temat utworzony: 16-12-2019 10:35 AM)
58102 Wyświetlenia
Krzaku15
Journeyman
Opcje

Cześć!

 

Mam taki problem od wczoraj, wczesniej działało bez zarzutu. Mianowicie, nie pokazują mi się powiadomienia mna zegraku po otrzymaniu SMS ani wiadomości na Messenger. Inne powiadomienia przychodzą bez problemu. Sprawdzałem uprawnienia powiadomień, resetowałem połączenie i nadal nic. Mam aktualne wersje aplikacji. nie było nic aktualizowane w międzyczasie 😕

Prośba o pomoc.

Update: gmail też nie ma powiadomień 😞

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Krzaku15, Wykonaj kroki 1, 3.1, 3.2 oraz 4 opisane w tym temacie. W przypadku dalszych problemów wykonaj także krok 2.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Krzaku15, Z jakim telefonem jest sparowany zegarek ? Czy powiadomienia z tych aplikacji na smartfonie działają poprawnie ?


0 Like
Krzaku15
Journeyman
Opcje

Jest to Xiaomi mi9. Powiadomienie w telfonie działają poprawnie. Do tej pory (pnad pół roku) nie było żadnego problemu. Pojawił się dopiero wczoraj. Sprawdziłem ustaiwienia oszczędzania baterii, aktualizacje, uprawnienia aplikacji i wszystko mam włczone tak, aby zegarek się komunikował. i nic...

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Krzaku15, A sprawdzałeś ustawienia powiadomień w aplikacji Galaxy Wearable ?


0 Like
Krzaku15
Journeyman
Opcje

Tak, zaznaczone jak poniżej.inbound4788820694830413361.jpg

 

0 Like
Rozwiązanie
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Krzaku15, Wykonaj kroki 1, 3.1, 3.2 oraz 4 opisane w tym temacie. W przypadku dalszych problemów wykonaj także krok 2.


Krzaku15
Journeyman
Opcje

Wielkie dzięki. Niestety nie obyło się bez 2 ale udało się.

Korg
First Poster
Opcje

Niestety u mnie dalej nie dziala wszystko zrobilem po kolei i nic .Zostalo mi tylko restart telefonu ale to ostatecznosc. Nie mam nawet ikonki do wysylania smsow.Restatrt zegarka, instalka nowa aplikacji dalej nic  Smsy sie nie pokazuja.

0 Like
EwaK
Hotshot
Opcje

@Korg jak masz zegarek i telefon? Jaki android?

0 Like
ASz01
First Poster
Opcje

U mnie jest samo. Galaxy Watch Active + Xiaomi mi9. Zrobilam hard reset wg instrukcji, na nowo instalacje aplikacji, powiadomienia ładnie zaczęły się pokazywać, na drugi dzień znowu nic poza połączeniem przychodzącym. W takiej sytuacji to smartwach jest mało użyteczny 😥. Co mogę jeszcze zrobić? Reklamować? 

0 Like