Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Aplikacja Gear Fit plug in została zatrzymana"

(Temat utworzony: 29-04-2017 10:20 PM)
4797 Wyświetlenia
malya
Journeyman
Opcje

Witam,

 

Telefon galaxy s5, zegarek gear fit 2, po ostatnich aktualizacjach zegarek ciągle zrywa połączenia i pojawia się komunikat "Aplikacja Gear Fit plug in została zatrzymana" oraz szybko się rozładowuje. Nie pomagają reset zegarka i telefonu.

 

Widzę, że problem dotyczy całego kontynentu. Na wsparciu samsung USA proszą o zgłoszenie problemu u regionalnych przedstawicieli. 

 

kiedy można liczyć na usunięcie problemu?

Mały
0 Like
18 Odpowiedzi
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

Już pisałem co trzeba zrobić aby aplikacja działała stabilnie i co jest powodem błędu. Proszę przeczytać posty. Pozdrawiam

0 Like
malya
Journeyman
Opcje
Przeczytałem i bym był bardzo zadowolony z działającego rozwiązania, ale jak już napisałem nic z tego u kogoś działa?
Mały
0 Like
Rozwiązanie
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje
Generalnie zrobiłem:
1.pełen reset telefonu i opaski
2.zmiana ustawień w eset
3.zmiana w kontaktach usunięcie kierunku +48
4.wyłączenie potwierdzenia odbioru sms/mms
Po dwóch pierwszych punktach było ok przez jeden dzień potem dostałem smsa od nr z kieruniem i problem się pojawił ponownie więc wykonałem punkt 3. W następnej kolejności problem pojawił sie podczas odebrania sms z raportem odbioru więc wykonałem punkt 4. Starałem sie za każdym razem eliminować problem podczas występowania informacji o zamknięciu aplikacji przy kożystaniu z danej funkcji lub aplikacji. Teraz póki co działa u mnie z Note4 bez problemów.
Jest problem z aplikacją Gear Fit2 plugin, która nie jest kompatybilna z urządzeniami, które dotychczas wspierała(ładuje się w trakcie pierwszego parowania opaski z telefonem) mimo pełnego wsparcia ze strony aplikacji Gear Manager.
MicRutk
Apprentice
Opcje

Aktualizacja 02.04.2017 i od tego dnia problem.

0 Like
MicRut
Journeyman
Opcje

Dziś dostałem oficjalną odpowiedz Samsunga drogą "mailową". Znają problem. Poprawka jest już w drodze. 

Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

...ciekawe co na to obsługa infolini Samsunga, która twierdziła, że należy oddać telefon do serwisu.:robottongue:

0 Like
malya
Journeyman
Opcje

Ciekawe jak długo przyjdzie nam czekać na załatanie usterki. Muszę przyznać, że dość uciążliwe jest ciągłe zamykanie komunikatu. Wiadomości spokojnie nie można napisać

Mały
0 Like
Anonymous User
Nie dotyczy
Opcje

...po wykonaniu mojego sposobu mam spokój z komunikatem i wszystko działa. Informacja o błędzie ani razu się nie pojawiła. Wszystkiego dobrego na święta:)

Rozwiązanie
malya
Journeyman
Opcje

21.04 wyszła aktualizacja. Po tygodniu użytkowania z czystym sumieniem mogę napisać, że Samsung staną na wysokości zadania. Zegarek odzyskał swoją funkcjonalność i znów jestem zadowolonym użytkownikiem. Dzięki i pozdrawiam 

Mały