Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Samsung galaxy watch

(Téma vytvořeno: 18-03-2019 04:59 PM)
377 Zobrazení
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti

Zdravim,dnes som objednal galaxy watch 46mm,ale je to oficial cz distribucia,objednane cez okay(autorizovany predajca).Bude tam normalne sk jazyk?A ako to je zo zarukou ked to nieje sk ale xez distribucia (SM-R800NZSAXEZ) ,myslene ci to ma nieco ako s9 ci s10 premium servis?Ako to je s podporou softveru oproti sk a tak?Vdaka

0 Like
8 Odpovědi
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Pokud to je oficiální CZ distribuce z OKAY, tak tam bude určitě i SK jakyk a záruka je klasická 2 roky od zakoupení. 

0 Like
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti

Je to tento typ SM-R800NZSAXEZ,je to autorizovany predajca a nasiel som tento obchod cez samsung stranku...snad to bude v pohode,vdaka

0 Like
KlukPavel
Explorer
Možnosti

Ahoj,

 

se zárukou a s SK jazykem mít problém nebudete. Ať slouží 🙂

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Je to v pohodě, SK v menu bude, ale nepůjde slovensky diktovat. To nejde ani česky, Tizen to prostě neumí.

 

Pozn.: on to neumí reálně nikdo.

WearOS by to uměl, kdyby byl stabilní a měl lepší výdrž. V reálu je úspěšnost rozpoznání příkazu tak 50% (Google není dostupný.  Něco se pokazilo. Atd.)

IOS to teoreticky umí, ale teď jsem jel s kamarádem autem a jeho snahy o pouhé vytočení čísla by byly k pousmání, kdyby mně ovečky netvrdily, jak jim všechno funguje. No naštěstí jsme dojeli v pořádku (vezl mě pro S10+, budiž mu odpuštěno :winking-face: )

Ostatní systémy myslím neumí rozpoznávání hlasu vůbec. Galaxy Watch (Tizen) fungují na nějakých 80%, pokud máte dobrou angličtinu (já nemám). A hlavně, tak jako tak ani se sebelepší angličtinou nevytočíte české jméno nebo se nenecháte navigovat na českou adresu, protože si vylámete zuby na českých jménech 😞



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti

No diktovat nepotrebujem...:smiling-face:

A viete mi povedat ci sa cez tie hodinky da volat ked ich sparujem cez bt,niekto mi zavola a viem hovorit cez hodinky,popripade zdvihnut z hodiniek ale volat cez telefon?Da sa to nastavit ci je tam taka funkcia?Mam samsung s9+

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Jde přes ně volat, ale v základním nastavení se to chová tak, že hovor jde přes to, čím byl iniciován. Tzn. když vytočíte hovor z hodinek, budete volat přes hodinky. To samé, když to na hodinkách zvednete, půjde hovor přes ně.

Na telefonu je pak možnost přepnout na mobil nebo jiné BT zařízení, ale není to úplně ono, když je telefon třeba hluboko v tašce. Ale přes hodinky se volá v pohodě, na hodinový pokec to není, ale je to překvapivě dobré.



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro


0 Like
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti

Takze tam kde zacnem/zdvihnem hovor tak cez to volam....to je super,doma mozem volat cez hodinky bez toho aby som vstaval k telefonu.Vdaka.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Jo, přesně tak, na rychlé vyřízení hovoru to je fajn. Nebo když si zabouchneš jako já klíče od bytu i od auta i s telefonem doma, když jdeš do práce. Ne, že by yla manželka zrovna nadšená, když jsem ji v 5 ráno vzbudil, ale byl jsem za možnost volat přes zabouchnuté dveře z hodinek docela rád (mobil byl naštěstí v brašně hned za dveřmi)



Xiaomi 14 Ultra White + Photography Kit | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro