Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy watch 46mm načítá falešné patra

(Téma vytvořeno: 20-03-2019 08:38 AM)
1065 Zobrazení
Cerberus
Explorer
Možnosti

Zdravím  

14 dní zpátky se mi vrátily hodinky z opravy. Celou dobu vše v pořádku, ale od včera mi nacitaji falešné patra. Jedno - dvě za den vem čert, ale když se ráno vzbudím a mám sedm pater, tak to je k naštvání.

Tovární nastavení nepomohlo. 

 

Tak se chci zeptat, jestli je to nějakou aktualizací nebo je mám opět poslat do servisu? Screenshot_20190320-062032_Samsung Health.jpg

 

0 Like
16 Odpovědi
Libb
MegaStar
Možnosti

S čím byly v servisu? Ten samý problém nebo něco jiného? 

Moje jsou v servisu s tím samým problémem, ještě v posteli 7 pater a než jsem vypadl z bytu tak 24. Nejdřív vyměnili zadní kryt, to nepomohlo, teď čekají na základní desku.

Ale mně se skoro zdá, že je nějaký problém v software ve zpracování těch senzorů. Uvidím jestli to pomůže, tento týden bych je měl mít zpátky. Je fakt, že ten problém není běžný, tak třeba máš "jen" smůlu.






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Cerberus
Explorer
Možnosti

Já je tam měl  protože špatně merily tep a gyroskop taky nic moc.

Výměněná deska, baterie i zadní kryt.

Asi tam půjdou znova. A jsem dost zklamaný, protože mimo S2 jsem měl všechny hodinky od Samsungu a tyhle jsou opravdu nejhorší.

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Znáš to, na posr... i ***** spadne. Snad to nebude běžný problém...






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
Cerberus
Explorer
Možnosti

Ono ,když se mrknes na recenze a třeba zkušenosti i tady, si na to podobné problémy stěžuje celkem dost lidi.

Uvidíme, půjdou zase na reklamaci 

0 Like
Cerberus
Explorer
Možnosti

Ono ,když se mrknes na recenze a třeba zkušenosti i tady, si na to podobné problémy stěžuje celkem dost lidi.

Uvidíme, půjdou zase na reklamaci. 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Těch stížností je po různých zahraničních fórech víc než dost až to nechápu, protože S3 v tomhle směru fungují naprosto skvěle. 

0 Like
Libb
MegaStar
Možnosti

Tady to nemůžeš brát jako nějaký rozumný statistický vzorek. Jasně, že sem přijdou právě ti lidi, kteří mají nějaký problém. Co jsem se ptal lidí, co je měli na ruce - prodavači, náhodní lidé apod. nikdo ten problém neměl. Nechce se mně věřit, že když to na S3 v pohodě fungovalo, že by najednou ne.

Zkus znovu reklamaci, snad to pomůže, držím palce.

Já pokud ne, to už řešit nebudu, holt to bude blbě ukazovat patra 😕






Pixel 8 Pro Obsidian 512 GB | Pixel 8a Bay 128 GB | Samsung Galaxy Tab S9 256GB
Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Samsung Galaxy Buds / Buds2 / Buds2 Pro



0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Ale tlak i nadmořskou výšku to ukazuje tím pádem tak úplně mimo reálná čísla? To by mně už dost vadilo, patra vem čert.

0 Like
jindrak
Apprentice
Možnosti

Tak koukám, že nejsem jediný kdo má falešná patra :face-with-tears-of-joy: mě to teda nějak netankuje že mám přes noc 14 pater, ale přítelkyně s gear sport mi to kontroluje a je trochu naštvaná že mám za den 240 pater a ona jen 20 :face-with-tears-of-joy: :face-with-tears-of-joy:  tak dejte vědět jestli ta reklamace desky pomůže. Jinak vše funguje perfektně, baterka drží fakt dobře oproti frontierum a i jinak jsem spokojen.

0 Like