Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Hovory na hodinkách

(Téma vytvořeno: 29-08-2019 07:20 AM)
1509 Zobrazení
6vachy6
First Poster
Možnosti

Dobrý den, mám hodinky samsung gear S3 a mám problém s hovory. Všechny hovory jsou směřované do hodinek, i přestože hovor přijmu na telefonu (Huawei P20). To samé, když někomu z telefonu volám. Potřeboval bych nějak nastavit, aby primárně byl pro hovory telefon, je to možné vůbec? Díky

0 Like
5 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den,

 

tento problém byl již probírán v podobném vlákně zde na Community:

https://eu.community.samsung.com/t5/Wearables/Watch-Active-s-Huawei-P10-lite-notifik%C3%A1cie-hovory...

 

Obecně je problém v komunikaci mezi aplikací Telefon v hodinkách (aplikace od Samsungu) a aplikací v telefonu (aplikace od Huawei). Vyzkoušel bych v nastavení telefonu Bluetooth vypnout možnost pro Gear S3 aby se používal pro hovory. Níže přikládám způsob nastavení u Samsungu, doufám, že to v EMUI bude podobné.

Screenshot_20190829-074335_Settings.jpg

 

Screenshot_20190829-074316_Settings.jpg

 


fajn-Snek-podpis-B


6vachy6
First Poster
Možnosti

Díky za radu. Jen po vypnutí hovorů v nastavení podle Vašeho návodu s hodinkami nelze vůbec volat, ani to do nich přepnout v telefonu.

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Takže rozumím tomu dobře, že když přijmete hovor na telefonu, tak zvuk jde z hodinek ? Je to právě tím, že v Bluetooth je nastavení na audio příslušenství Geasr S3 a aplikace v  hodinkách není 100% kompatibilní s aplikací Huawei. 😞 u S10 pokud přijmu hovor na telefonu tak volám z telefonu, pokud přijmu na hodinkách telefonuji z hodinek, ale lze přepnout na telefon. 


fajn-Snek-podpis-B


Solory
Explorer
Možnosti

Už sice nemám Hulahej, ale v apk telefon byla dole ikona (tlačítko) kterou se dalo směrovat hovory na hlasitý odposlech, bt, sluchátko.. Pokud zobrazovala ikona BT, tak byl hovor v hansfree(hodinkách). Jednou jsem ji z bt přepnul po začátku hovoru na sluchátko a už si to tidlifon pamatoval i příště..

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Solory  děkuji moc za zkušenost někoho s Huawei - doma mám jem Samsung takže nemůžu vyzkoušet :winking-face:


fajn-Snek-podpis-B