Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 20-01-2019 05:02 PM)
575 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
Vlapro
Explorer
Možnosti

Ahoj,

Na tom českom fóre však písali ( a to je z roku 2017) že tri české banky sa pridali do siete kde je možne platiť hodinkami na ich platobných termináloch a tak isto tam písali, že v najbližšej dobe sa pridajú ďalšie banky a aj banky na Slovensku.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Platit dokážou hodinky s Wear OS a hodinky Garmin přes jejich Garmin Pay, nic jiného.  Je to škoda,  taky by se mi líbilo platit prostřednictvím Gear S3 :smiling-face:

0 Like
Vlapro
Explorer
Možnosti

O. K. 

Vedel by si mi teda odporucit nejakú aplikáciu na platenie hodinkami v zahraničí?

Dosť často jazdím do Rakúska, Maďarska a Chorvátska. 

Ďakujem 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Řekl bych že  to nepůjde,  pokud se to týká hodinek S3. Musel by jsi v telefonu změnit region na ten, který Samsung Pay podporuje a navíc mít i platební kartu z dané země,  která tohle podporuje. 

0 Like
Vlapro
Explorer
Možnosti

Ahoj, 

Takže vlastne je tam možno i viac ZBYTOČNÝCH VECI alebo skôr veci ktoré fungujú iba v rôznych krajinách alebo regiónoch.

Otázka znie prečo aj cena hodiniek potom nie je prispôsobená konkrétnej krajine alebo regiónu.

To je riadna banda v tom SAMSUNG !!  

0 Like
Vlapro
Explorer
Možnosti

IMG_20190120_175626.jpg

 

IMG_20190120_175429.jpg

 

 

0 Like
Alda_Cvak
Journeyman
Možnosti

Ahojte.

 

Opět mě hodinky nepřestávají udivovat. Minulý týden výdrž přes 4 dny, od té doby max 24hod 😄 Chci se zeptat, nevíte proč žerou ciferníky a samsung health tak baterii a nedá se u těchto aplikací spotřeba nějak snížit? Používám iOS (I7).

Díky.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Osobně jsem ověřil, že výdrž hodinek ve spojení s iphonem je řádově nižší než při použití s telefonem Samsung, přitom jejich funkce jsou rapidně omezené. Zatím jsem neměl moc času bádat co a jak by se dalo na iphonu nastavit, aby se výdrž zlepšila, ale pokusím se, ikdyž pardon za OT, ios a iphone je podle mě naprostá trgédie ve srovnání se Samsungem.

0 Like
Alda_Cvak
Journeyman
Možnosti

no mně jde spíše o to, jestli hodinky reklamovat do doby než mi vrátí peníze, nebo si je ještě nechat a počkat než někoho něco napadne.... docela mě+ to štve....

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Nemáš třeba snímek obrazovky, kde je vidět to využití? Já jsem bral ráno hodinky z nabíječky, teď mám 69%  a z využití vidím:

Oznámení 19%

Ciferníky 10%

Samsung Health 3%

0 Like