Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 08-12-2018 09:12 PM)
2232 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
martin275
First Poster
Možnosti

S iphonem to spolupracuje docela dobre chodi mesenger viber zpravy volani pres ne jsou super. Nejvic je bozi moznost tech ciferniku zmena. Vydrz mam jak kdy podle vytizeni max 2dny. A muzu posoudit dle apple watch series 2 za ktere jsem mnenil. 

0 Like
Vitezslav2
First Poster
Možnosti

Díky za odpověď. 2 dny? To zas od Gear S3 není zas takovej rozdíl. Myslel jsem že to bude víc. 

0 Like
Alda_Cvak
Journeyman
Možnosti

Tak už ani já jsem to nevydržel a hodil hodinky na reklamaci. Rekapitulace za poslední dobu, cca na dvoje nabití se výdrž baterie zlepšila cca na 3dny, za poslední týden ve 3:00 100%, v 10:00 53%. Ve 22:00 sundáno z nabíječky, v 6:00 naprosto vybité. Jiný případ, dal jsem na nabíječku se 3% a za hodinu 100%. Naštěstí jsem stihl 1/2 roční záruku na baterii. Děs a hnus tohle, velice mě Samsung zklamal. Pokud vrátí peníze (po třetí reklamaci, bohužel), tak Samsung nikdy více.

0 Like
Volfik
Explorer
Možnosti

Koukám se a vidím, že nám tu diskuse kolem výdrže baterie hodinek Samsung S3 Frontier upadá...

 

No nevadí, přidám něco ze svých dalších zkušeností...

 

Včera se mi po 27 dnech vrátily hodinky domů. (Alza)

 

Na rozdíl od první reklamece jsem dostal hodinky s vyměněnou zákaldní deskou + baterie a kryt... (minule měnili jen baterku a kryt).

 

Hodinky přistály se 7% baterky, tak nabil do plna, pak vzal na ruku a šel spát, ráno vstal, hodinu a čtvrt běhal a celý den fungoval, teď je 0:38 následující den a mám 57%, vypadá to, že se to servisákům povedlo...:)) 

 

Oproti minulé reklamaci mám novou desku, tak snad se to povedlo...

 

Jen nechápu tu "aktualizaci - neaktualizaci" softwaru, která měla pomoct všem...

 

momentálně 3.0.0.2 verze Tizen

SOFT: R760xxu2crh1

 

Testuji dál a všem přeji plnou baterku...

 

VV

0 Like
Vitezslav2
First Poster
Možnosti

Jak jsem už psal, podle mne nebudou řešit už starý model, když už se dávno prodává Galaxy Watch. Takhle Samsung uvažuje. Proto je potřebovali vyprodat ( viz ten propad ceny). Už jsem se jich zbavil. 

0 Like
Alda_Cvak
Journeyman
Možnosti

Také si to myslím. Počkám, jestli budu reklamovat ještě 2x a pak si nechám vrátit peníze.

0 Like
Vlapro
Explorer
Možnosti

Dobrý večer priatelia,

v prvom rade dovoľte mi aby som vám poprial v Novom Roku 2019 hlavne veľa zdravia a úspechov.

Smarthodinky SAMSUNG GEAR S3 FRONTIER vlastním cca 4 týždne. NA SLOVENSKU SA PREDÁVAJÚ ZA 290,- eur !!! Do dnešného dňa bolo všetko v poriadku Hodinky mi vydržali nabité aj 5 dní !!! dokonca som na nich vymenil remienok a to za elegantnejší MILANSSE (originál objednaný zo značkového obchodu presne na tento typ hodiniek) a samotmé smarthodinky vyzerajú ešte lepšie než predtým. Ako som spomínal dnes 05.01.2019 sa stalo niečo zvláštne. 

Vzhľadom k tomu, že som vymenil SMARTFÓN, potreboval som do nového smartfónu nainštalovať aplikácie GALAXY WEARABLE, SAMSUNG HEALTH a GEAR S PLUGIN.

Po nainštalovaní aplikácií ma telefón vyzval na RESET hodiniek (NEVIEM PREČO). Hodinky sa RESETOVALI do továrenských nastavení a po spárovaní hodiniek so smartfónom som dal obnoviť všetky aplikácie a ciferníky (predtým som si ich zálohoval).

Cca hodinu išlo všetko ako predtým no zrazu začali prudko klesať percentá batérie a to nielen v samotnej aplikácií v telefóne ale aj na smarhodinkách a to za hodinu zo 100% na 66 % !!!. Popíšem detailne:

Po vyššie spomínanej akcii s novým smartfónom som hodinky nabil na originálnej nabíjačke na 100%. Cca po hodine používania (mal som ich na ruke a JAS CIFERNÍKU NA STUPNI 3, GPS (POLOHA) BOLA VYPNUTÁ, STMAVENIE CIFERNÍKU PO 15tich SE-KUNDÁCH, NOTIFIKÁCIE (facebook, whatsaap, viber atď.) VYPNUTÉ, PRIPOJENIE BLUETOOTH A WIFI ostalo zapnuté a nemal som žiadny hovor a ani som si cez ne nepúšťal hudbu a neinštaloval nové ciferníky no proste dá sa povedať, že som ich mal ako keby v šetriacom režime !!!!) Aj napriek tomu ako som už vyššie spomínal batéria prudko klesa o 100% na 66% v priebehu hodiny.

Napadlo ma vyskúšať toto:

Hodinky dám na maximum a to: JAS NA STUPEŇ 10, VŠETKO ZAPNEM a to NOTIFIKÁCIE, GPS, CIFERNÍK STÁLE ZOBRAZENÝ, ZVUKY NA MAXIMUM + som sa s hodinkami hral ako inštaloval som aplikácie a ciferníky a CIFERNÍK MÁM POHYBLIVÝ KDE SA NA ŇOM HÝBE SKORO VŚETKO AJ POZADIE no jednoducho som ich chcel vybiť, skúsiť znova nabiť a zisťiť či to pomôže a batéria sa ukludnila, ustálila. VTEDY SA STALO ČOSI, ČOMU NEROZUMIEM JA a ANI ĽUDIA V SAMSUNG CENTRE V BRATISLAVE keď som im to telefonoval.

HODINKY MÁM, NAZVEM TO, V MAXIMÁLNOM REŽIME (VŠETKO ZAPNUTÉ NA MAXIMUM) čo by logicky malo žrať batériu no už od cca 11:00 hod. ráno až do teraz čo je cca 19:15 (dohromady 8 hodín) sa BATÉRIA skoro vôbec NEVYBÍJA !!!.  Klesla možno o 4 %.

 

ČO SA TO DEJE? AKO JE MOŽNÉ, ŽE SKORO V ŠETRIACOM REŽIME SA BATÉRIA VYBÍJA AKO DIVÁ A V MAXIMÁLNOM REŽIME SA SKORO NEVYBÍJA!!! ČIŽE PRESNE NAOPAK !!!

 

Otázka je, či to mám ďalej riešiť, či to reklamovať, či sa niečo také stalo aj vám alebo či je proste tým resetom sblbnutá batéria alebo doska hodiniek a má šancu sa to používaním upraviť.

 

Veľmi pekne ďakujem za rady, komentáre. 

želám vám všetko dobré.

 

 

 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Při změně telefonu je reset hodinek běžná věc. Obnovoval jsi následně hodinky ze zálohy? Já mám zkušenost takovou, že když hodinky připojím k novému telefonu a obnovím je ze zálohy, je výdrž hodinek výrazně nožší než když si je nastavím ručně znovu. Vybíjení telefonu jsem ale nikdy nepozoroval.

0 Like
Vlapro
Explorer
Možnosti

Dobrý večer alebo ahoj jv18,

ďakujem za komentár.

Všetko som obnovoval priamo v telefóne, v aplikácií. To by mohlo vysvetlovať nižšiu výdrž batérie hodiniek (Sko si spomínal).

No neviem prísť na to prečo sa mi v podstate v Šetriacom režime hodinky extrémne vybíjajú a naopak v režime kde ich využívam naplno skoro vôbec nevybíjajú ?!?! s týmto som sa nestretol nikde a nikdy v živote.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Co jsi měl dřív za telefon a co máš teď? Zkusil bych hodinky obnovit a znovu spojit s novým telefonem a nic neobnovovat, sledovat výdrž a postupně bych do nich začal instalovat aplikace.

0 Like