Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Gear S3 Frontier, velmi slabá výdrž baterie !

(Téma vytvořeno: 14-11-2018 06:59 PM)
795 Zobrazení
Martin_Kubelka
Apprentice
Možnosti

Dobrý den,

 

po poslední srpnové aktualizaci hodinek Gear S3 Frontier se výdrž baterie snížila na necelý den !!! BT, WiFi, GPS, NFC vypnuté. Před aktualizací cca 4 dny při stejném použití. Reset do továrního nastavaní a opětovná aktualizace bez efektu. Nevíte zda jde o problem s aktualizací? Doufám, že není KO baterie.

 

děkuji

0 Like
606 Odpovědi
Rada
Journeyman
Možnosti

Dnes mi vratili hodinky ze servisu, vymena desky, baterie a zadniho krytu. Po vikendu dam info ohledne vydrze.

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

Tak je schválně zkus používat  bez případné aktualizace FW a bez instalace aplikací třetích stran, prostě je nech tak jak přišly  ze servisu, zajímá  mě,  jak na tom budou v této  fázi s vydrží. 

0 Like
Rada
Journeyman
Možnosti

Odzkouseno a hodinky drzi 😃 V nedeli rano nabite na 100%, 5 hodin behani po horach se zapnutou gps a merenim tepovky, po dobehu ve 14:00 byly na 73%. Aktualne po dalsich 30 hodinach zbyva 36%. Spokojenost 😊

OnkelPeter
Apprentice
Možnosti

Tak jsem zkoušel, ale rada nefunguje. Stále je výdrž cca 17 hodin s novou baterií.

0 Like
Baco
Journeyman
Možnosti

Tak, info po týždni. Batéria na jedno nabitie vydrží 3dni 5hodin. Permanentne zapnuté GPS, sledovanie aktivity, Bluetooth - upozornenia, volania... Zatiaľ som stále spokojný. 

0 Like
jv18
Big Cheese
Možnosti

@Baco to je dobrá hodnota! Psal jsi, že  je používáš s telefonem Huawei. Je tu na fóru několik dotazů, jak hodinky, sice Galaxy Watch, fungují  s jiným telefonem než je Samsung.  Můžeš  prosím  napsat do příslušných vláken svoje zkušenosti?  Mě by to třeba taky zajímalo,  ale nemám k dispozici telefon jiné značky. 

0 Like
Kakamil945
Apprentice
Možnosti

Ahoj, nějak mi dochází trpělivost. Dokola tu řešíme reset atd a nikam to nevede ☹️ Taková společnost a nejsou schopni tento trabl vyřešit v krátkém čase! Dnes v 7 ráno nabito na 100% a v 16:20 hodinky KO. To fakt není normální. Využiju toho, že jsou hodinky 5 měsíců staré a pošlu je na reklamaci, jen doufám že nepřijde za týden aktualizace která tento trabl vyřeší ☹️

Přeji všem pevné nervy. 

0 Like
Vitezslav2
First Poster
Možnosti

Mám od včera nové Gear S3 Frontier spárovane s iPhone. A také se rapidně rychle vybíjejí. Ve 3h ráno byly plně nabité. V 6h ráno (pořád v nabíječce) už mely 50% a ve 12h mají jen 10%. Podotýkám že leží jen na stole. Jsou normálně v dosahu bluetooth a přijímají jen notifikace. Je na nich čistá instalace bez cizích aplikací.

Hodinky se mi dost líbí, ale tohle mne silně odrazuje. 

0 Like
Vitezslav2
First Poster
Možnosti

Jak poznám kdy byly hodinky vyrobené? Kupoval jsem je už s Tizen 3.0.0.2.

0 Like
mydyingbride
Apprentice
Možnosti

Také už 3 týdny "trpím" a čekám na nějaký update, tohle se objevilo na jednom fóru včera.

Jinak mi o prázdninách při vypnutém "gestu probuzení" vydržely 2x 7 dní s jedním nabitím.

Bez bluetooth a tepu, jinak vše aktivované. A to jsme najezdili autem 4000 km a pořád někde chodili.

 

gplus8580920225046550723.png

0 Like