Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch

(Téma vytvořeno: 12-08-2018 11:03 AM)
24115 Zobrazení
Evilman
Pioneer
Možnosti

Zdravím, tak teď teda nevím 😄  Měl jsem vybrány hodinky Garmin ke své nové S9, ale s představením nových Galaxy Watch jsem nalomený a opět na začátku. Přece jenom spolupráce s mobilem v rámci jedné značky bude asi víc od laděnější, ale hlavně mě zaujala funkce uváděná u starší verze hodinek, která doufám bude taky přístupná, a to notifikace přes wifi?

 

Máte někdo zkušenosti s touto funkcí u samsung gear s3 a opravdu to chodí? Pobíhám v práci po budově, která je kompletně pokrytá wifi signálem a potěšilo by mě, kdybych nemusel kvůli krátkému odběhnutí pořád s sebou tahat mobil. (vím, že jenom notifikace, volání jen přes BT) Díky.

 

A ještě jedna myšlenka. Škoda že Samsung nevyrukoval i s nějakou ořezanou verzí, třeba bez GPS, měření kroků, tepu, … Něco společenského bez sportovních funkcí, co by bylo závislé na propojení s mobilem, ale menší, levnější a lehčí. Prostě opravdu hodinky na čas a notifikace, a případné rozšířené informace tahat pouze z mobilu pomocí BT.

0 Like
Přejít na řešení
370 Odpovědi
Vondrs
First Poster
Možnosti

Zdravím, mám první den Galaxy Watch, celý den si s nimi hraju a jsem spokojen, narazil jsem ale na jeden zádrhel, když se snažím si z mobilu přes Galaxy Wearable natahat nějakou hudbu do hodinek, nepřetáhne se mi ani jedna položka. Nemáte s tím zkušenost, případně nevíte o nějakém řešení?

 

Díky, Honza

0 Like
Krejva
Apprentice
Možnosti

Přeji krásný den. Rád bych se zeptal pouze na jednu otázečku. Mám Samsung galaxy watch 46mm a když si nastavím jas na 4 mám zapnuté AOD a vypnu "Automatickýnízký jas" tak v místnosti to funguje skvěle, ale jakmile výjdu ven, hodinky zhasnou. Né uplně, ale za slunečného dne jsou nečitelné. Pri zamračeném počasí je to celkem čitelné. Každopadně je  musím rozsvěcet tlačítky, nebo lunetou. U volby jasu je napsáno " Aktivní venkovní režim" Nevíte někdo jak ho vypnout? Je mi jedno, že se mi hodinky budou rychleji vybíjet, ale tato funkce mě prostě štve.

Děkuji za rady. Vašek

Lendo66
Troubleshooter
Možnosti

No ono to trva na zaciatku dlho aj 5 minut pokial to zacne ukazovat ze kopiruje...skus pockat

0 Like
Lendo66
Troubleshooter
Možnosti

Vypnut sa to neda...a ty nevidis always on na slnku ci zle som to pochopil?

0 Like
dadula2
Helping Hand
Možnosti

Také ho moc nechápu. V každém případě "aktivní venkovní režim" znamená, že hodinky jedou na max jas co dokážou, aby byly při venkovním světle co nejlépe vidět. Vypnout se to nedá. Případně lépe formuluj dotaz.

0 Like
Krejva
Apprentice
Možnosti

Ano na primem slunci nevidim AOD chova se to presne presne opacne. Hodinky zhasnou. A pouze pokud na ne zatukam, bebo otocim lunetou atd. tak se rozsviti napno.

0 Like
Daveman01
Navigator
Možnosti

Problémy s Barometrem jsem měl taky. Dokonce už 2x byly hodinky v servise. Ale podařilo se mi to rozjet. Zkus se podívat do servisního menu *#0*#  pak senzor a mrkni na Barometr. Já měl fail. Byly v reklamaci vadná základová deska byla vyměněna. Blbnul mi i záznam spánku, kdy se zaznam přerušoval. Po 6 týdnech se problém objevil znova. Zase reklamace a výměna čidel. Donesl jsem domů a zase nešel. Ale zkusil jsem hodinky vypnout. Dát na na nabíječku a po chvíli vytáhnout. Od té doby to zatím jede :smiling-face: Zkus. Jinak nebyl jsem sám kdo reklamoval Barometr. Servisák říkal, že byla asi vadná serie zakladních desek a po výměně už to jede.

0 Like
Krejva
Apprentice
Možnosti

Dekuji za radu. Zkousel jsem to, ale vsechno funguje, primo barometr take. Vsechny testy vysly PASS. 

0 Like
vitek22
Explorer
Možnosti

Barometr od včerejška po vyndání z nabíječky funguje. Jsem zvědaví jak dlouho mu to vydrží. O vadných základních deskách jsem už taky něco slyšel. Dík.

0 Like
PetrV
Troubleshooter
Možnosti
0 Like