Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 
Přejít na řešení VYŘEŠENO

Původní téma:

Galaxy Watch - výškoměr a barometr

(Téma vytvořeno: 14-07-2019 02:27 AM)
2015 Zobrazení
09freds
Pioneer
Možnosti

Pořidil jsem si hodinky nedávno a jsem s něma celkem spokojen. I ta vydrž baterky z které jsem jsem měl největší obavy je celkem OK, hodinky vydrží při mém způsobu využití min. 3 dny. Jediná věc ,která mne rozladila je naprosta nefunkčnost vyškoměru a barometru. Výškoměr udává výšku cca až 100 m nižší oproti skutečnosti. I když nastavím výšku ručně na správnou hodnotu a  pak přepnu na další obrazovku tak výška se opět změní na nesmyslnou hodnotu. A barometrický tlak hodinky ukazuji ve velmí malem rozsahu , za dodu co je mám tak ukazovaly  v rozsahu 998- 1001 hPa. 

Teď, když piší příspěvek tak jsem v nadmořské výšce 247 m a hodinky ukazuji 169 m, tlak vzduchu je 983 hpa a hodinky ukazuji 1001 hPa.

Je to běžný projev hodinek, nebo je u mne něco špatně?

0 Like
267 Odpovědi
PetrV
Troubleshooter
Možnosti
No v návodu to je , jen mě zarazilo že je vidět , potom co jsem nalepil sklíčko jsem si všimnul ,:-)
S23 ultra 512GB
0 Like
dadula2
Helping Hand
Možnosti

Ano, je to na 100% senzor okolního světla. Můžeš být v klidu.

0 Like
FKoudelka
First Poster
Možnosti

Zdravím, mám naprosto stejný problém, projevuje se to posledních několik dní, do té doby měření v pořádku. Nyní ale vyjdu denně i 64 pater!

0 Like
Ambriel
Navigator
Možnosti

IMG_20190727_144720.jpg

 

IMG_20190727_144831.jpg

Tak mě se zničehonic začalo dít toto. Zkoušel sem ve co kdo radil ale nic. Pár lidí říkalo že se jim to po nějaké době zase vrátilo do normálu tak uvidím. 

0 Like
calvero1
Explorer
Možnosti
po půl roku mně to začalo tak stejně blbnout, dělal jsem restarty, rebooting, čekal jsem na nový soft a nic, nakonec mi to ukazovalo i - 200m zůstalo na 8m, podlaží ukazovalo i denně 150, tak jsem to odvezl v rámci záruky do servisního střediska Samsung, do týdne opraveno (výměna desky a zadního krytu) nyní vše OK!
BW7007
Journeyman
Možnosti

tak ja som na to so svojimi Samsung Watch 46mm LTE narovnako .. ale predtym to slo ako tak .. Mate niekto nejake riesenie ? Zislo by sa mat info o tlaku koli zmenam pocasia ..

0 Like
Ambriel
Navigator
Možnosti

Tak ja nakonec vcera odnesl na reklamaci, tak uvidime co s tim bude.

0 Like
BW7007
Journeyman
Možnosti

no ja dufam ze len nieco zmrvili pri poslednej aktualizacii a ze vydaju update.  Ale budem velmi rad ked napises ako dopadla reklamacia

0 Like
Ambriel
Navigator
Možnosti

Mě to po aktualizaci šlo. Stalo se to živého nic5, aniž by se cokoli s hodinkama dělalo. 

0 Like
BW7007
Journeyman
Možnosti
tak to je naprd. Inak ani ja meviem ci to prestalo fungovat po aktualizacii. inak ta posledna im podla mna nevysla .. min.budiace gesto zapastim reaguje slabsie
0 Like