Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Active 2 aplikace Email a Messages

(Téma vytvořeno: 02-10-2019 10:40 AM)
1107 Zobrazení
lupama
Apprentice
Možnosti

Ahoj, proč nemám na hodinach Active dva aplikaci pro EMAIL a MESSAGES? Koukám po internetu a lidi to mají. Mám je asi 5h, ale hledal jsem a nic.. Děkuji :smiling-face: Mám telefon od Huawei, je to tím? smsky normalne posilat muzu ale nemam tu apku, díky

0 Like
8 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý večer @lupama 

 

Ano je to skutečně tím, že máte telefon jiné značky než Samsung. Aplikace Email a Zprávy v hodinkách se propojují na aplikace v teletonu od Samsungu, ale ty bohužel na telefon jiné značky instalovat nejdou.


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
lupama
Apprentice
Možnosti

tak tomu nerozumim, kdyz zpravy odesilat jdou a email notofikace snad taky? Ale díky za odpoved :smiling-face:

 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@lupama  myslíte odeslání zprávy/emailu jako odpověď na notifikaci ? To vám bude fungovat i s telefonem jiné značky. Pokud máte telefon Samsung, pak se do hodinek synchronizují Emaily a Zprávy a můžete si kdykoliv prohlédnout stařší emaily a zprávy, případně vytvořit novou zprávu přímo z hodinek (ne jako odpověď na notifikaci). Je to nyni jasnější?

 

Můžete ovšem nainstalovat jiného klienta na SMS a email z Galaxy Store - např. Next SMS, Pulse SMS


fajn-Snek-podpis-B


AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Ahoj @lupama, ještě bych vyzkoušel možnost nainstalovat aplikaci EMAIL přímo z hodinek Galaxy Watch Active 2.

 

Když dáš v hodinkách Galaxy Store - Základní aplikace - zde vyhledat aplikaci Email a nainstalovat ji přímo do hodinek. 

Potom bych doporučoval na telefon Huawei nainstalovat také tuto aplikaci z Google play, kde ji najdeš pod názvem  Samsung Email a poté bych vyzkoušel, zda to funguje. Tohle mě napadá jako jediné řešení, jinak má @fajnSnek pravdu, že 100% to funguje na telefonu Samsung a hodinkách Samsung.

 

Zkus to a uvidíš, zda to půjde...

 

Na SMS je k dispozici v Galaxy Store v hodinkách také několik klientů (Next SMS, Pulse SMS)

 

 

lupama
Apprentice
Možnosti
Zdravím, to jsem zkousel hned a ani jednu aplikaci v nabidce nemam, jak na GPlay tak na Watch storu. A kdyz jsem sehnal apk z GPlay a nainstaloval, tak se ani nespustila. Bud to byla spatna apk nebo fakt pozna ze nemam samsung mobil. Asi jsem ostrouhal no 😕
0 Like
AndroidGuru
Samsung Members Star ★★
Možnosti

Aha...myslel jsem že v Google Play jsou dostupné aplikace pro všechny android zařízení bez ohledu na značku...My si tu aplikaci můžeme totiž stáhnout i z Galaxy Storu, který má každý Samsung. V Google Play jsem předpokládal že je pro ostatní....možná ale je to zrovna u Huawei zabloknuté, po tom co se řeší za mezi Google a Huawei....možná to povolí pouze Samsungy...

 

lupama
Apprentice
Možnosti

nevím no :smiling-face: kazdopadne zkusim stahnout apku jeste nekde jinde, jestli ta co jsem zkousel nebyla nejaka vadna :smiling-face: 

0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@lupama  zkuste najít na APKMirror 

 

Tam se dávají originální instalační soubory. apk. Nicméně mám pocit, že tyhle aplikace od Samsungu jsou vázany na prostředí One UI a často nefungují na jiných značkách. Zkuste to, uvidíte.


fajn-Snek-podpis-B