Zavřít

What are you looking for?

zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Původní téma:

Galaxy Watch Active 2

(Téma vytvořeno: 19-04-2021 07:38 PM)
398 Zobrazení
Jaxxer84
Student
Možnosti

Dobrý den, už jsem zoufalý z hodinek Active Watch 2. Za boha nejde rozhodit EKG. Tlak jede perfektně.

Aktualizoval jsem dle fóra a návodů vše, hodinky, mobilní aplikace Samsung Health Monitor, Samsung Health, Galaxy Wearable.

Verze Tizen 5.5.0.2

Verze SW R820XXU1DUA7

Samsung Health verze 6.16.0.047

Samsung Wearable verze 2.2.38.21011861

Watch Active2 plugin verze 2.2.08.21033151

Zkoušel jsem i vše odinstalovat a zase nahodit.  Nic. Stále stejný problém: spustí se appka na EKG ale stále je běží hlášky "noste hodinky na levém zápěstí, noste je 10 minut před měřením, navlhčete zápěstí atd.". Vůbec se nespustí měření. Jakoby tlačítko nereagovala.

Nějaký typ nebo odkaz na návod, co může být špatně?

Moc děkuji.

L.P.

0 Like
4 Odpovědi
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @Jaxxer84 

Pár uživatelů Galaxy Watch Active2 již reporotvalo, že měli vadný senzor hodinek. Zkuste spustit v hodinkách aplikaci Telefon a zadat kód *#0*#. Následně se spustí servisní menu a v položce Senzor by mělo jit odzkoušet senzory. Případně bych zkusil párování a test EKG a BP s jiným telefonem značky Samsung máte-li tu možnost.


fajn-Snek-podpis-B


Jaxxer84
Student
Možnosti

Dobrý den, děkuji za nápady.

V servisním menu, v části Senzory je možné otestovat jen Accelerometr, Barometr, Light, Gyroscope. Senzor citlivosti tlačítka na EKG tu není.

Zkusím sehnat jiný mobil Samsung.

Pěkný večer. L.P.

fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

@Jaxxer84 Odzkoušejte to a dejte vědět zda měření funguje nebo ne.


fajn-Snek-podpis-B


0 Like
fajnSnek
Samsung Members Star ★★★
Možnosti

Dobrý den @Jaxxer84 

Přikládám odkaz na vlákno o měření EKG, kde se řešil vadný senzor u hodinke Watch Active2, je možné, že to bude i Váš případ 

https://eu.community.samsung.com/t5/wearables/funkce-m%C4%9B%C5%99en%C3%AD-ekg-a-krevn%C3%ADho-tlaku...


fajn-Snek-podpis-B


0 Like