Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pasek nawigacji w Galaxy S8 po aktualizacji

(Temat utworzony: 20-07-2017 09:40 AM)
14246 Wyświetlenia
Gari
Student
Opcje

Witam.

 

Do dziś/wczoraj, przed aktualizacją w której dodano do paska nawigacji "magiczną kropkę" pozwalającą ukryć ów pasek, jego kolor dostosowywał się bardzo zwinnie do koloru aplikacji, która aktualnie była na ekranie. Dla przykładu Spotify:

spotify-galaxy-s8-hero.jpg

 

Dziś, po wspaniałej aktualizacji, pasek nawigacji wali po oczach w ciemnych aplikacjach i NIJAK nie idzie skonfigurować jego przezroczystości. Wygląda to wstrętnie, okropnie i sprawia wrażenie, jakby ekran stracił z 2cm wysokości.

 

Screenshot_20170719-090955.pngScreenshot_20170719-091126.png

 

Pogratulować wyśmienitej aktualizacji!

0 Like
6 Odpowiedzi
WolF
Voyager
Opcje

Wielka szkoda że nie można w Spotify go schować jak w innych aplikacjach.... ;/

0 Like
Gari
Student
Opcje

Można i tak też zrobiłem. Panel nawigacji non-stop schowany jest dla mnie mało wygodny w użytkowniu, ale wolę już to, niż wywalony paskudny biały na dole ekranu, który szpeci całą kompozycję.

 

Wolałbym mieć pasek non-stop na wierzchu i by dostosowywał się do aplikacji tak jak to robił przed tą niesamowitą aktualizacją. Niestety, Samsung zadecydował za mnie...

0 Like
kinga1994263
First Poster
Opcje
Mam podobny problem tylko, pasek nie znika na ekranie startowym, a we wszystkich innych aplikacjach jest schowany.. Przeszkadza mi to ponieważ wygląda bardzo nieestetycznie, a w ustawieniach "pasek nawigacji" nie można tego zmienić. Ktoś wie jak to zmienić?
0 Like
kinga1994263
First Poster
Opcje
W jaki sposób schować go na ekranie startowym?
0 Like
Koczorowskd
First Poster
Opcje

Witaj. Wiemy jak to ustawić, aczkolwiek trzeba ingerencji. Należy pobrać ze sklepu play jakiś launcher. Wówczas po zainstalowaniu launchera (np.  Od Microsoft) pasek się chowa na ekranie głównym. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Jest na forum temat jak uzyskać możliwość ukrycia obu pasków przy użyciu konsoli ADB.
https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-mobilne/Ukrywanie-navibara-oraz-klawiszy-funkcyj...

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like